NAJLEPSZE W TYGODNIU
NOWE
  • NOWE
  • WYRÓŻNIONE
  • POPULARNE

Gdzie poniesie wiatr – Kristin Hannah – E-Book

20,00 

Gdzie poniesie wiatr to niezapomniany obraz „amerykańskiego snu”, widziany oczami niezwykłej kobiety, której odwaga i poświęcenie stają się znakiem szczególnym całego pokolenia. Wielki Kryzys i świat, w którym społeczeństwo podzielone jest na tych, którzy żyją godnie, i tych, którzy nie mają zupełnie nic.

Grzechy Mafii Porachunki – Magdalena Winnicka – E-Book

19,00 

Grzechy Mafii - Sensacyjna akcja przeplatana miłością. Zakochany mafioso walczy o swoją żonę. Ona dowiaduje się o jego mafijnej przestępczości, chce o nim zapomnieć i poznaje innego. Mafioso jednak walczy o swoją wybrankę. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dioniza Remańska Tom1-4 – Hanna Greń – E-Book

19,00 59,00 

Dioniza Remańska umiejętnie rozwiązuje zapętlone wątki kryminalne. Cała seria jest intrygującą zagadką kryminalną. Zmowa milczenia ma katastrofalne skutki, a kłamstwo nawet w dobrej wierze nie ma żadnych szans. Trudno jednak dotrzeć do prawdy, gdy wszyscy wokół milczą jak zaklęci. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Jaśminowa Saga Tom1-2 – Anna Sakowicz – E-Book

19,00 34,00 

Jaśminowa Saga epicka opowieść o kilku pokoleniach rodziny Jaśmińskich. Burzliwe losy rozgrywają się w mieście o skomplikowanej historii, w którym nie zawsze dobrze jest być Polakiem. Czasy, gdy kobiety walczą o prawa wyborcze i kiedy Europą próbuje zawładnąć ideologia faszystowska. Opowieść o marzeniach, rodzinnych tajemnicach, o miłości i śmierci.

Słodka pokusa – Cora Reilly – E-Book

19,00 

Słodka pokusa – Dziewczyna, która postanawia zawalczyć o swoją wizję szczęścia. Zaaranżowane małżeństwo też potrafi być szczęśliwe. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Czas Burz – Tom1-3 – Charlotte Link – E-Book

19,00 46,00 

Niezłomna miłość i siła charakteru kobiet, które muszą się zmierzyć z przeciwnościami losu, trudną miłością i własnym słabościami. Na tle ważnych wydarzeń historycznych rozgrywają się losy kobiet z rodziny Dombergów, które walczyły o swoją pozycję w świecie, uczyły się nawzajem od siebie, czasem sobą pogardzały.

Słowianie – Robert Foryś – E-Book

19,00 

Jak potoczą się losy bohaterów w świecie słowiańszczyzny oraz konfliktów pogaństwa z chrześcijaństwem? Słowianie to historyczna powieść przygodowa, która wciąga od pierwszej do ostatniej strony. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Komedia kryminalna Tom1-3 – Iwona Banach – E-Book

18,00 46,00 

Szalona komedia kryminalna, wspaniała opowieść na uśmiechnięcie się i zrelaksowanie. Kolejne apokalipsy, duchy i demony, głównie dużo śmiechu, absurdów i ironii. E-Książka E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

NOWOŚCI
POWIEŚCI
  • POWIEŚCI
  • SENSACJE
  • HISTORIA
  • FANTASTY

Biały Wódz Indian – Thomas Reid – E-Book

10,00 

Biały Wódz Indian – Książka przedstawia burzliwe losy młodego, biednego farmera, Carlosa, który wraz z matką i siostrą przybywa z północy Stanów na tereny pogranicza meksykańskiego. Co wyniknie z tego sąsiedztwa? E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Chłopiec z cyrku – Ruth Manning-Sanders – E-Book

10,00 

Chłopiec z cyrku - O życiu i przygodach Tomka Gougha w cyrku Brighta i cyrku Gougha. Przygody chłopca z cyrku. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Wilk Ze Stepów Dżyngis Chan – Conn Iggulden – E-Book

12,00 

Wilk Ze Stepów Dżyngis-Chan – Książka przygodowa, biograficzna opowiadająca o chłopcu, który rozpoczął walkę o władzę nad innymi plemionami, państwem i światem. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dożywotnie zesłanie – Marcus Clarke – E-Book

10,00 

Powieść o przygodach człowieka, przeciw któremu sprzysiągł się los, wstrząsający obraz życia w angielskich koloniach karnych w Australii. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Mężczyzna którego nie chciała pokochać – Federico Moccia – E-Book

15,00 

Intrygująca historia miłosna z nieprzewidywalnym zakończeniem. Dwie osoby: ona światowa pianistka i on bogaty zimny mężczyzna. W końcu kobieta ulega namowom na spotkanie i od tej chwili jej życie przybiera nieoczekiwany kierunek. E-Książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Rodzina O’Dwyer Tom 1-3 – Nora Roberts – E-Book

29,00 

Historyczna powieść romantyczna. Bestsellerowy cykl romansów 3 tomy powieści romantycznych, saga. E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Ostatni dzień roku – Katarzyna Misiołek – E-Book

16,00 

Monika zdaje się nie mieć żadnych problemów. Szczęśliwa mężatka, pracuje w bibliotece uniwersyteckiej i żyje pełnią życia. Pewnego dnia wychodzi z domu i nie wraca. Zaczynają się poszukiwania, a przy okazji na jaw wychodzą skrzętnie dotąd ukrywane rodzinne tajemnice. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Rytuał babiloński – Tom Knox – E-Book

14,00 

Rytuał babiloński – Porywająca powieść, która prowadzi od Wielkiej Brytanii, przez Hiszpanię i Portugalię, aż do egzotycznej Amazonii. Przewijają się tu krwawe rytuały dawno zapomnianych kultur, tajemnice historii, globalny spisek narkotyki, ale także miłość, która pomaga pokonać największe przeszkody. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Otrzymuj aktualne informacje o nowościach i promocjach.

LUB DOŁĄCZ DO NAS

Wszystkie wystawione pozycje mają charakter wyłącznie informacyjny.

Książki Cyfrowe – E-Książki Audiobooki E-Booki nigdy nie były tak blisko ciebie. Odnawiamy stare zniszczone książki, audiobooki, dajemy im nowe życie i zapisujemy je w nowych plikach cyfrowych E-Booka. Udostępniamy nowy wygodny sposób dotarcia do Twoich ulubionych, wyszukanych egzemplarzy. Nowoczesne cyfrowe podejście do książek, wszystkie są w formie elektronicznej lub audio, zapisane w nowych plikach.

Oferujemy zapomniane, poszukiwane książki. Wyszukujemy, odkupujemy niechciane, porzucone książki. Przeprowadzamy renowacje serwisowe i udostępniamy je w wersji cyfrowej. Tworzymy i udostępniamy nowy sposób na przeczytanie taniej E-książki lub odsłuchanie Audiobooka. Forma elektroniczna sprawia, że książki cyfrowe nie zajmują miejsca na półce i możesz ją mieć zawsze przy sobie,  odtwarzać na dowolnym urządzeniu odczytującym treści lub pliki audio.

Książki Cyfrowe – E-Book Audiobook E-Książka to pliki w kilku popularnych formatach np.: docx, pdf, azw3, fb2, epub, mobi, mp3. Prezentujemy nowatorski sposób na dobrą książkę. Forma cyfrowa ma same pozytywne plusy i zachęca do czytania. Nie gromadzisz książek na pułkach, masz więcej przestrzeni, możesz posiadać ogromną ilość pozycji  trzymając je w jednym miejscy i otwierać je  w dowolnym momencie. Pragniemy aby w ten sposób wzrosła czytelność.

EHEY Książki Cyfrowe

DARMOWA DOSTAWA

Po określonej cenie zakupu

NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

Szybki dostęp do pobierania

DOSTĘPNOŚĆ 24/7

Nieograniczony dostęp

100% BEZPIECZEŃSTWA

Wygodne bezpieczne transakcje