Home » FANTASTYKA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Bramy ze złota Tom1-5 – Michał Gołkowski – E-Book

18,00 59,00 

Bramy ze złota – Siedmioksiąg Grzechu. Z mętnej, czarnej wody wyłania się świątynia na bagnach. Opowieść o przelewie krwi walkach i zbroi rycerskiej. Nadchodzi ostatnia walka. Od teraz historia Hatwaretu i Messembrii zaczyna toczyć się nowym torem, przerażającym i niezrozumiałym. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Cherem – Dariusz Domagalski – E-Book

12,00 

Cherem – Akcja toczy się we współczesnych czasach. W tej powieści, aż roi się od policji, oddziałów antyterrorystycznych, przedstawicieli ruskiej mafii i włoskiej camorry. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Córka Łupieżcy – Jacek Dukaj – E-Book

14,00 

Córka Łupieżcy - Zapraszamy na spacer ulicami nieskończoności - do przedwiecznego miasta tajemnic. Zuzanna w swe osiemnaste urodziny otrzymuje klucz i przenosi się niespodziewanie do niezwykłego Miasta. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Czaropis Tom 1-2 – Blake Charlton – E-Book

24,00 

Młody adept sztuki czarodziejskiej przypadkiem dostaje się w środek intrygi, której skutkiem może być magiczna apokalipsa. Pomaga mu uzdolniona uzdrowicielka Francesca. E-Książka E-Book pliki z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Czerwień Tom1-3 – Linda Nagata – E-Book

17,00 36,00 

Fascynujący obraz wojen w bliskiej przyszłości, w których nanotechnologia i sztuczne inteligencje decydują o losach żołnierzy, bitew i konfliktów. Błyskotliwa i inteligentna powieść łącząca brudny realizm wojennej codzienności z Wiecznej wojny Haldemana z ekscytującymi bitewnymi scenami. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Czerwone Żniwa Tom1-2 – Paweł Majka, Radosław Rusak – E-Book

18,00 32,00 

Czerwone Żniwa to wizja trzeciej wojny światowej. Co by było, gdyby w 1964 roku wybuchła trzecia wojna światowa? Powieść osadzona w latach 60. XX wieku wizja alternatywnej rzeczywistości, w której NATO i Układ Warszawski stają przeciw sobie. E-Book w plikach z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Dożywocie Tom1-3 – Marta Kisiel- E-Book

17,00 34,00 

Dożywocie – Fantastyczny świat i mroczne fantasty to klasyczna opowieść grozy. Opowieść dziejąca się na granicy rzeczywistości i krainy magicznej. Codzienność życia zyskuje wymiar absolutnie niecodzienny i ukazanie nieco inną rzeczywistości. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Gabor Horthy Tom1-2 – Aleksander R. Michalak – E-Book

18,00 34,00 

Zło wypełza z ciemności i odkrywa mroczne karty przeszłości. Baśnie i legendy mroczne i niepokojące, które ukrywają ziarnko prawdy, mogą mieć powiązania z rzeczywistością, stanowią głębszą zagadkę, której korzenie tkwią w odległej przeszłości. E- Książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Opowieści celtyckie Tom1-4 – Karolina Janowska – E-Book

18,00 54,00 

Opowieści celtyckie to przygody Galvina – dorastającego Celta, który ma zjednoczyć podzieloną Galię, oraz Juliusza Cezara – ambitnego rzymskiego polityka, który marzy o zdobyciu sławy i potęgi. Gdy twój przeciwnik jest naprawdę potężny, bądź gotowy poświęcić coś więcej niż własne dobre imię.

Osobliwość – Dariusz Domagalski – E-Book

16,00 

Okręt zwiadowczy Selene otrzymuje nową misje zwiadowczą. Należy zbadać nową planetę przed kolonizacją. Główny bohater podejmuje się roli detektywa, by rozwikłać zagadkę śmierci kolejnych członków załogi statku. E-Książka E-Book pliki z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Pętle Pamięci – Marcin Kowalczyk – E-Book

16,00 

Pętle Pamięci - Angażująca podróż w głąb ludzkiego umysłu i historia o niespełnionym pisarzu. Powieść fantastyczna pełna niespodzianek. Zaskakujący koktajl sensów i reinterpretacji, prowadzący do niespodziewanego finału. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Piąta Fala Tom1-3 – Rick Yancey – E-Book

17,00 

Piata Fala to historia zagłady ludzkości i inwazja obcych na Ziemię. Jeden z najlepszych cykli science fiction ostatnich lat to pasjonująca opowieść o sile ludzkiego uporu i odwadze mimo wszystko. E-Book w plikach z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Po drugiej stronie rozmiaru – Tadeusz Kupiecki – E-Book

16,00 

Po drugiej stronie rozmiaru to powieść fantastyczna o wojnie między ludźmi i krasnalami. Czy ludzie i krasnale będą potrafili zjednoczyć się do wspólnej walki z nowym wrogiem? E-Książka E-Book w plikach z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Przekłuwacze – Mariusz Kaszyński – E-Book

15,00 

Przekłuwacze - Głównym bohaterem opowieści jest nastolatek, przeżywający swoją pierwszą miłość i ogromny wachlarza tragicznych przeżyć wewnętrznych. Napotyka ogrom istot fantastycznych i magii. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Rok próby – Kim Liggett – E-Book

17,00 

Rok próby – Wyobraź sobie świat, gdzie kobiety są całkowicie podporządkowane mężczyznom. Świat, w którym nastoletnie dziewczęta muszą walczyć o przetrwanie w imię wyzbycia się magii. Nastolatki są wybierane na żony, często wbrew swojej woli.. Świat, gdzie nawet sny są zakazane. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Saga Walhalli Tom1-3 – Snorri Kristjansson – E-Book

17,00 39,00 

Saga Walhalli to saga o Wikingach. W sercu tej opowieści o wikingach jest Bitwa. Dwuręczne topory szatkujące ciała. Krew płynąca ulicami miasta. Drakkary tnące fale. Modły wznoszone do starych bogów. Bohaterowie, zdrajcy – w obliczu ostrza wszyscy są równi. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Syndrom Everetta Tom1-2 – Jarosław Ruszkiewicz – E-Book

17,00 29,00 

Katastrofa ekologiczna niebawem zmiecie całą cywilizację z powierzchni planety. Cywilizacje, które ścierają się w kosmosie tworząc konflikty. Ziemię uratować może jeden niepozorny człowiek lecz nikt już nie wie, kto jest człowiekiem, a kto przybyszem z kosmosu. E-Książka E-Book pliki z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Tajemnica diabelskiego kręgu Tom1-3 – Anna Kańtoch – E-Book

16,00 39,00 

Dziewczyna o imieniu Nina spędza tajemnicze wakacje w klasztorze, który ma mnóstwo tajemnic. Później takich jak ona wysyłają do Instytutu w tajemniczym lesie. Nina przechodzi pierwsze zauroczenia i mnóstwo przygód, przekonuje się, że nie wszystkim warto ufać, a przyjaźń i pomoc mogą nadejść z nieoczekiwanej strony. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Teatr Węży Tom1-5 – Agnieszka Hałas – E-Book

16,00 59,00 

Wkraczacie w świat przesycony magią, posępny i fascynujący. Fantastyka, magia mroczna intrygująca pełna szczegółów, z pełnokrwistymi postaciami i przemawiającą do wyobraźni społecznością. Fantastyczny cykl powieściowy o świecie Zmroczy. E-Książka E-Book pliki z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Troja Tom1-3 – David Gemmell – E-Book

17,00 39,00 

Troja – Trylogia osadzona w starożytnym świecie. Miasto skarbów i herosów, ukochane przez bogów. Bohaterowie odpływają do krainy na zachodzie, a opowieści o ich heroicznych czynach pozostaną tylko w legendach. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Władcy Świtu – Andrzej Zimniak – E-Book

16,00 

Władcy Świtu to powieść social fiction, złożona, dedykowana dla czytelników, dla których ważna jest zarówno skomplikowana forma, jak i głęboka treść. Pomimo silnego sztafażu fantastycznego, skupiona mocno na aspektach socjologicznych i psychologicznych. E-Książka E-Book w plikach z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Wojownicy Tom1-7 – Erin Hunter – E-Book

15,00 

Od wieków głęboko w mrokach lasu cztery klany wojowniczych dzikich kotów współżyją w niełatwej harmonii i przyjaźni. Prześladują ich nowe przepowiednie i nieznane wcześniej zagrożenie. W lesie pojawia się pewien kot, o którym mówiło proroctwo i który odmieni losy tych ziem.