Home » FANTASTYKA » Fantasty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Bramy ze złota Tom1-5 – Michał Gołkowski – E-Book

18,00 59,00 

Bramy ze złota – Siedmioksiąg Grzechu. Z mętnej, czarnej wody wyłania się świątynia na bagnach. Opowieść o przelewie krwi walkach i zbroi rycerskiej. Nadchodzi ostatnia walka. Od teraz historia Hatwaretu i Messembrii zaczyna toczyć się nowym torem, przerażającym i niezrozumiałym. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Cherem – Dariusz Domagalski – E-Book

12,00 

Cherem – Akcja toczy się we współczesnych czasach. W tej powieści, aż roi się od policji, oddziałów antyterrorystycznych, przedstawicieli ruskiej mafii i włoskiej camorry. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Córka Łupieżcy – Jacek Dukaj – E-Book

14,00 

Córka Łupieżcy - Zapraszamy na spacer ulicami nieskończoności - do przedwiecznego miasta tajemnic. Zuzanna w swe osiemnaste urodziny otrzymuje klucz i przenosi się niespodziewanie do niezwykłego Miasta. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Czerwień Tom1-3 – Linda Nagata – E-Book

17,00 36,00 

Fascynujący obraz wojen w bliskiej przyszłości, w których nanotechnologia i sztuczne inteligencje decydują o losach żołnierzy, bitew i konfliktów. Błyskotliwa i inteligentna powieść łącząca brudny realizm wojennej codzienności z Wiecznej wojny Haldemana z ekscytującymi bitewnymi scenami. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dożywocie Tom1-3 – Marta Kisiel- E-Book

17,00 34,00 

Dożywocie – Fantastyczny świat i mroczne fantasty to klasyczna opowieść grozy. Opowieść dziejąca się na granicy rzeczywistości i krainy magicznej. Codzienność życia zyskuje wymiar absolutnie niecodzienny i ukazanie nieco inną rzeczywistości. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Gabor Horthy Tom1-2 – Aleksander R. Michalak – E-Book

18,00 34,00 

Zło wypełza z ciemności i odkrywa mroczne karty przeszłości. Baśnie i legendy mroczne i niepokojące, które ukrywają ziarnko prawdy, mogą mieć powiązania z rzeczywistością, stanowią głębszą zagadkę, której korzenie tkwią w odległej przeszłości. E- Książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Opowieści celtyckie Tom1-4 – Karolina Janowska – E-Book

18,00 54,00 

Opowieści celtyckie to przygody Galvina – dorastającego Celta, który ma zjednoczyć podzieloną Galię, oraz Juliusza Cezara – ambitnego rzymskiego polityka, który marzy o zdobyciu sławy i potęgi. Gdy twój przeciwnik jest naprawdę potężny, bądź gotowy poświęcić coś więcej niż własne dobre imię.

Pętle Pamięci – Marcin Kowalczyk – E-Book

16,00 

Pętle Pamięci - Angażująca podróż w głąb ludzkiego umysłu i historia o niespełnionym pisarzu. Powieść fantastyczna pełna niespodzianek. Zaskakujący koktajl sensów i reinterpretacji, prowadzący do niespodziewanego finału. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Przekłuwacze – Mariusz Kaszyński – E-Book

15,00 

Przekłuwacze - Głównym bohaterem opowieści jest nastolatek, przeżywający swoją pierwszą miłość i ogromny wachlarza tragicznych przeżyć wewnętrznych. Napotyka ogrom istot fantastycznych i magii. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Rok próby – Kim Liggett – E-Book

17,00 

Rok próby – Wyobraź sobie świat, gdzie kobiety są całkowicie podporządkowane mężczyznom. Świat, w którym nastoletnie dziewczęta muszą walczyć o przetrwanie w imię wyzbycia się magii. Nastolatki są wybierane na żony, często wbrew swojej woli.. Świat, gdzie nawet sny są zakazane. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Saga Walhalli Tom1-3 – Snorri Kristjansson – E-Book

17,00 39,00 

Saga Walhalli to saga o Wikingach. W sercu tej opowieści o wikingach jest Bitwa. Dwuręczne topory szatkujące ciała. Krew płynąca ulicami miasta. Drakkary tnące fale. Modły wznoszone do starych bogów. Bohaterowie, zdrajcy – w obliczu ostrza wszyscy są równi. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Troja Tom1-3 – David Gemmell – E-Book

17,00 39,00 

Troja – Trylogia osadzona w starożytnym świecie. Miasto skarbów i herosów, ukochane przez bogów. Bohaterowie odpływają do krainy na zachodzie, a opowieści o ich heroicznych czynach pozostaną tylko w legendach. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!