Home » FANTASTYKA » Magia

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Czaropis Tom 1-2 – Blake Charlton – E-Book

24,00 

Młody adept sztuki czarodziejskiej przypadkiem dostaje się w środek intrygi, której skutkiem może być magiczna apokalipsa. Pomaga mu uzdolniona uzdrowicielka Francesca. E-Książka E-Book pliki z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Tajemnica diabelskiego kręgu Tom1-3 – Anna Kańtoch – E-Book

16,00 39,00 

Dziewczyna o imieniu Nina spędza tajemnicze wakacje w klasztorze, który ma mnóstwo tajemnic. Później takich jak ona wysyłają do Instytutu w tajemniczym lesie. Nina przechodzi pierwsze zauroczenia i mnóstwo przygód, przekonuje się, że nie wszystkim warto ufać, a przyjaźń i pomoc mogą nadejść z nieoczekiwanej strony. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Teatr Węży Tom1-5 – Agnieszka Hałas – E-Book

16,00 59,00 

Wkraczacie w świat przesycony magią, posępny i fascynujący. Fantastyka, magia mroczna intrygująca pełna szczegółów, z pełnokrwistymi postaciami i przemawiającą do wyobraźni społecznością. Fantastyczny cykl powieściowy o świecie Zmroczy. E-Książka E-Book pliki z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Wojownicy Tom1-7 – Erin Hunter – E-Book

15,00 

Od wieków głęboko w mrokach lasu cztery klany wojowniczych dzikich kotów współżyją w niełatwej harmonii i przyjaźni. Prześladują ich nowe przepowiednie i nieznane wcześniej zagrożenie. W lesie pojawia się pewien kot, o którym mówiło proroctwo i który odmieni losy tych ziem.