Home » FANTASTYKA » Sci-Fi

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Czerwone Żniwa Tom1-2 – Paweł Majka, Radosław Rusak – E-Book

18,00 32,00 

Czerwone Żniwa to wizja trzeciej wojny światowej. Co by było, gdyby w 1964 roku wybuchła trzecia wojna światowa? Powieść osadzona w latach 60. XX wieku wizja alternatywnej rzeczywistości, w której NATO i Układ Warszawski stają przeciw sobie. E-Book w plikach z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Osobliwość – Dariusz Domagalski – E-Book

16,00 

Okręt zwiadowczy Selene otrzymuje nową misje zwiadowczą. Należy zbadać nową planetę przed kolonizacją. Główny bohater podejmuje się roli detektywa, by rozwikłać zagadkę śmierci kolejnych członków załogi statku. E-Książka E-Book pliki z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Piąta Fala Tom1-3 – Rick Yancey – E-Book

17,00 

Piata Fala to historia zagłady ludzkości i inwazja obcych na Ziemię. Jeden z najlepszych cykli science fiction ostatnich lat to pasjonująca opowieść o sile ludzkiego uporu i odwadze mimo wszystko. E-Book w plikach z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Po drugiej stronie rozmiaru – Tadeusz Kupiecki – E-Book

16,00 

Po drugiej stronie rozmiaru to powieść fantastyczna o wojnie między ludźmi i krasnalami. Czy ludzie i krasnale będą potrafili zjednoczyć się do wspólnej walki z nowym wrogiem? E-Książka E-Book w plikach z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Syndrom Everetta Tom1-2 – Jarosław Ruszkiewicz – E-Book

17,00 29,00 

Katastrofa ekologiczna niebawem zmiecie całą cywilizację z powierzchni planety. Cywilizacje, które ścierają się w kosmosie tworząc konflikty. Ziemię uratować może jeden niepozorny człowiek lecz nikt już nie wie, kto jest człowiekiem, a kto przybyszem z kosmosu. E-Książka E-Book pliki z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Władcy Świtu – Andrzej Zimniak – E-Book

16,00 

Władcy Świtu to powieść social fiction, złożona, dedykowana dla czytelników, dla których ważna jest zarówno skomplikowana forma, jak i głęboka treść. Pomimo silnego sztafażu fantastycznego, skupiona mocno na aspektach socjologicznych i psychologicznych. E-Książka E-Book w plikach z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!