Home » HISTORIA » Historia Dawna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dzień Sznura – Adam Podlewski – E-Book

19,00 

Dzień Sznura to sensacyjna powieść historyczna osadzona w realiach powstania i szerzącej się choroby. Opowieść rewolucyjna o dawnej Warszawie. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Silver Stag Tom1-2 – A. M. Rosner – E-Book

26,00 

Przygodowo piracka powieść osadzona w realiach historycznych. Kolonialna rywalizacja, zaskakujące zwroty akcji, barwne postaci, efektowne bitwy i niebezpieczne abordaże. Zapach morza i prochu. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Słowianie – Robert Foryś – E-Book

19,00 

Jak potoczą się losy bohaterów w świecie słowiańszczyzny oraz konfliktów pogaństwa z chrześcijaństwem? Słowianie to historyczna powieść przygodowa, która wciąga od pierwszej do ostatniej strony. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Turniej Cieni – Elżbieta Cherezińska – E-Book

19,00 

Turniej cieni - Urzekająca podróż zapomnianym szlakiem polskiej historii i geografii. Wędrując przez ćwierćwiecze, jakie upłynęło między Powstaniem Listopadowym a Wojną Krymską, w ślad za bohaterami, skrytymi dotąd w cieniu wybitnych postaci Wielkiej Emigracji. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Znak woli i mocy – Dariusz Balcerzyk – E-Book

19,00 
Znak woli i mocy to niezwykle dynamiczna powieść historyczna z czasów Bolesława Chrobrego. Dzieje Polski, opis kilkunastu dni synodu gnieźnieńskiego z marca roku tysięcznego. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!