Home » HISTORIA » Starożytne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Feliks Corvus Tom1-3 – Geraint Jones – E-Book

18,00 49,00 

Realistyczne opisy brutalnych walk, rozpacz i determinacja, krew i pot, wola przetrwania i odpowiedzialność za towarzyszy broni – ta trzymająca w napięciu powieść pokazuje, że prawa wojny i los szeregowego żołnierza – bez względu na epokę – są uniwersalne. Za Rzym, za towarzyszy broni! E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Kartagińskie Ostrze – Wojciech Dutka – E-Book

18,00 

Opowieść o życiu młodego Greka, który staje się niewolnikiem, gladiatorem, wyzwoleńcem, zajadłym wrogiem Rzymu, kochankiem pięknej etruskiej dziewczyny. Grek, który bierze udział w spisku mogącym zmienić oblicze świata. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zabójstwo Pitagorasa – Marcos Chicot – E-Book

18,00 

Zabójstwo Pitagorasa - Powieść kryminalna o śmiertelnych wrogach filozofa, któremu marzył się pokój między narodami. Problemy matematyczne niedające ludzkości spokoju od tysięcy lat. Świat opierający się na sile i walce, ale i na rozwoju wiedzy. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zapomniany Legion Tom1-3 – Ben Kane – E-Book

18,00 36,00 

Zapomniany Legion - Powieść historyczna, której akcja ma miejsce w czasach upadku republiki, osadzona została w I wieku p.n.e. Porywająca akcja, nieprzewidywalna fabuła i niezwykła panorama starożytnego świata. Dzieje i bohaterstwo rzymskich legionistów. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!