Home » HISTORIA » Wojenne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Alianci. Opowieści niepoprawne politycznie – Piotr Zychowicz – E-Książka

15,00 

Alianci - Wydanie specjalne z dodatkowymi materiałami. Kolejna część bestsellerowego cyklu "Opowieści niepoprawne politycznie". Po "Żydach", "Sowietach" i "Niemcach" przyszedł czas na "Aliantów". E-Książka plik z treścią .pdf. CZYTASZ I WIESZ!!!

Anioł z Auschwitz – Eoin Dempsey – E-Book

19,00 

Anioł z Auschwitz - Desperackie kroki w ratowaniu ukochanej miłości. Obóz koncentracyjny to miejsce mordu ale też odnalezienia swojej ukochanej. Christopher zmienia tożsamość, zaciąga się do SS i pracuje w obozie, gdzie ma nadzieję odnaleźć Rebekę. E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Ardeny 1944 ostatnia szansa Hitlera – Antony Beevor – E-Książka PDF

12,00 

Ardeny 1944 - Dramatyczny opis ponad miliona żołnierzy biorących udział w morderczym boju o wszystko. Ofensywa w Ardenach staje się najzacieklejszą bitwą na froncie zachodnim. Szczegółowy opis etapów kampanii podczas II wojny światowej. Plik z treścią w formacie .pdf. CZYTASZ i WIESZ!!!

Fabryka Oficerów – Hans Hellmut Kirst – E-Book

18,00 

Fabryka Oficerów to dziennik prowadzony przez kadeta niemieckiej akademii wojskowej. szkoła wychowująca i kształcąca w trybie przyspieszonym oficerów do służby na froncie. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Kaci Hitlera. Brudny Sekret Europy – Christopher Hale – E-Książka PDF

12,00 

Kaci Hitlera - Książka, która wstrząsnęła sumieniem Europy. To miliony Europejczyków, którzy wstąpili do hitlerowskich armii. Wielu z nich okazało się równie gorliwymi mordercami, jak sami Niemcy. Autor nie pozwala zapomnieć, kim naprawdę byli ci, którym dziś stawia się pomniki. E-Książka plik z treścią .pdf. CZYTASZ I WIESZ!!!

Królobójcy – Wacław Gąsiorowski – E-Book

14,00 

Historia życia i śmierci władców rosyjskich. Odpowiedz na wiele nurtujących pytań i okoliczności śmierci carów i imperatorów. Intrygi i tajemnice, które działy się na rosyjskim dworze. Brutalne i wyrachowane metody uśmiercania władców i ich rodzin. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Lista Goringa – J. C. Pollock – E-Book

14,00 

Lista Goringa to powieść poruszająca temat drugiej wojny św. Współpraca międzynarodowej elity finansowej z reżimem hitlerowskim. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Ojciec 44 – Jerzy Ciszewski – E-Book

17,00 

Odkryj niebezpieczny świat walczącej Warszawy. Młody, niepokorny Jurek pełen jest wątpliwości, czy decyzja o wznieceniu powstania była słuszna. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Orzeł Biały Czerwona Gwiazda – Norman Davies – E-Book

16,00 

Orzeł Biały Czerwona Gwiazda - Wojna, która zmieniła bieg dwudziestowiecznych dziejów. Najciekawsze rozważania o polityce, która kształtuje nas do dziś. Powieść historyczna wojenna, okres 1919-1920. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Osadnicy – Agnieszka Knyt – E-Book

14,00 

Osadnicy – Wspomnienia Polaków przesiedlonych z Kresów Wschodnich na Ziemie Zachodnia. Tułaczka ludzi, problemy z władzą ludową, która ludzkie starania obraca wniwecz. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Parabellum Tom1-3 – Remigiusz Mróz – E-Book

30,00 

Wojenna trylogia. Misternie skonstruowana fabuła, której wątki łączą się ze sobą w najmniej oczekiwanych momentach. Powieść wojenna historyczna z II wojny światowej. Okazja 3-tomy w 1. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Polowanie na Rommla – Steven Pressfield – E-Book

15,00 

Autentyczna historia z czasów afrykańskich walk pomiędzy Afrika Korps a armią brytyjską. Są to spisane, a następnie sfabularyzowane, wspomnienia jednego z żołnierzy brytyjskich należących do elitarnej jednostki specjalnej – Long Range Desert Group, Pustynnej Grupy Dalekiego Zwiadu.

Polskie Termopile – Tomasz Stańczyk, Witold Pasek – E-Książka PDF

12,00 

Polskie Termopile - Najbardziej bohaterskie, a zarazem mniej znane epizody z pola bitew polskiego żołnierza. Heroiczna walka i bohaterstwo żołnierzy walczących do końca. Plik z treścią w formacie .pdf. CZYTASZ i WIESZ!!!

Pomocnik Kata – Marek Krajewski – E-Book

19,00 

Pomocnik Kata to historia przedwojennej Polski. Wprowadza nas w zakulisowe rozgrywki dwóch wywiadów. Kryminał szpiegowski od którego nie sposób się oderwać. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zdradzona Polska – David G. Williamson – E-Książka PDF

12,00 

Zdradzona Polska - Szczegółowy opis etapów kampanii wrześniowej podczas II wojny światowej. Największe bitwy. Podział Polski między Niemcy i Związek Sowiecki oraz tułacze los wziętych do niewoli oddziałów polskich. Plik z treścią w formacie .pdf. CZYTASZ I WIESZ!!!