Home » LITERATURA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 35

Barszalona – Aga Sarzyńska – E-Book

18,00 

Barszalona - Przewrotna, nie cukierkowa powieść o znajdowaniu swojego miejsca na ziemi? A może historia o tym, że szczęście może być pokręcone i szalone? E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Biorę Sobie Ciebie – Eliza Kennedy – E-Book

15,00 

Historia energicznej dziewczyny przyszłej Panny Młodej, używającej pełnymi garściami życia. Kochający ją bardzo narzeczony, który z utęsknieniem czeka na dzień ślubu. Lecz tak naprawdę nie ma racjonalnego powodu wychodzić za mąż, bo życie jest piękne. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Bokser z Auschwitz – Marta Bogacka – E-Book

18,00 

Bokser z Auschwitz jest to biografia znakomitego polskiego boksera. Tadeusz Pietrzykowski w niemieckim obozie koncentracyjnym był uznawany za Mistrza Wszechwag. Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Cordelia – Winston Graham – E-Book

19,00 

Cordelia to romans gotycki, kipiący od namiętności, pełen mrocznego humoru i melancholii – współczesna klasyka tego gatunku. Zmęczona życiem na uwięzi kobieta odczuwa chwilowy poryw serca. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Córki Jeziora – Wendy Webb – E-Book

18,00 

Córki Jeziora - Urzekająca powieść gotycka o tragicznej uczuciach i miłości oraz zagadce sprzed stu lat czekającej na rozwiązanie. Nadeszła pora, aby jezioro ujawniło swoje tajemnice. Zapomniane dziedzictwo duchów jeziora. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Czas Burz – Tom1-3 – Charlotte Link – E-Book

19,00 46,00 

Niezłomna miłość i siła charakteru kobiet, które muszą się zmierzyć z przeciwnościami losu, trudną miłością i własnym słabościami. Na tle ważnych wydarzeń historycznych rozgrywają się losy kobiet z rodziny Dombergów, które walczyły o swoją pozycję w świecie, uczyły się nawzajem od siebie, czasem sobą pogardzały.

Depesze – Michael Herr – E-Book

15,00 

Arcydzieło reportażu wojennego. Historia wojny w Wietnamie, reportaż wojenny. Obłęd, szał zabijania, tłumiony narkotykami. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Gangster – Joaquin Garcia, Michael Levin – E-Book

16,00 

Gangster. Prawdziwa historia agenta FBI, który przeniknął do mafii. Niezwykła wyprawa w świat prawdziwej nowojorskiej mafii. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Gdzie poniesie wiatr – Kristin Hannah – E-Book

20,00 

Gdzie poniesie wiatr to niezapomniany obraz „amerykańskiego snu”, widziany oczami niezwykłej kobiety, której odwaga i poświęcenie stają się znakiem szczególnym całego pokolenia. Wielki Kryzys i świat, w którym społeczeństwo podzielone jest na tych, którzy żyją godnie, i tych, którzy nie mają zupełnie nic.

Gliniany most – Markus Zusak – E-Book

18,00 

Gliniany most to historia, która krąży wokół pięciu chłopców oraz ich rodziców.  Portret człowieka samotnika ksenofoba, ale zbiorowy, satyryczny portret mieszkańców dużego miasta. Człowiek, który nie lubi przebywać z ludźmi. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Grzechy Mafii Porachunki – Magdalena Winnicka – E-Book

19,00 

Grzechy Mafii - Sensacyjna akcja przeplatana miłością. Zakochany mafioso walczy o swoją żonę. Ona dowiaduje się o jego mafijnej przestępczości, chce o nim zapomnieć i poznaje innego. Mafioso jednak walczy o swoją wybrankę. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Jaśminowa Saga Tom1-2 – Anna Sakowicz – E-Book

19,00 34,00 

Jaśminowa Saga epicka opowieść o kilku pokoleniach rodziny Jaśmińskich. Burzliwe losy rozgrywają się w mieście o skomplikowanej historii, w którym nie zawsze dobrze jest być Polakiem. Czasy, gdy kobiety walczą o prawa wyborcze i kiedy Europą próbuje zawładnąć ideologia faszystowska. Opowieść o marzeniach, rodzinnych tajemnicach, o miłości i śmierci.

Kazik – Maria Mantycka – E-Book

19,00 

Kazik prosto z klubu motocrossowego. Piękne motory, wiatr we włosach i rodząca się miłość. Ciepła pełna emocji powieść łącząca w sobie elementy obyczaju, sensacji i romansu. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Łowiska Tom1-3 – Anna Kasiuk – E-Book

16,00 42,00 

Opowieść ta jest inna niż historie, o których czytaliśmy… Miłość, którą spotyka Majka ma oblicze mężczyzny napiętnowanego ogromną tajemnicą, skrywaną przez jego rodzinę od pokoleń. Jego spojrzenie spowija mrok, zachowanie wzbudza lęk i osacza. Czy Majce wystarczy siły, by przeciwstawić się siłom, o jakich do tej pory nie słyszała?

Nić Arachny – Renata Kosin – E-Book

18,00 

Nić Arachny to historia, która pokazuje, że dzisiejszy świat bywa wiernym odbiciem tego wczorajszego, podobnie jak żyjący w nim ludzie. Saga szlacheckiego rodu Śmiałowskich. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Niepocieszony – Kazuo Ishiguro – E-Book

18,00 

Niepocieszony to powieść w której czas i przestrzeń podlegają zniekształceniom jak w koszmarze sennym. Utrzymana w niepokojącej, onirycznej poetyce. Surrealistyczny świat. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Nocna droga – Kristin Hannah – E-Book

19,00 

Poruszająca, skłaniająca do refleksji historia o matczynej miłości, bólu i wybaczaniu. Refleksja nad stratą i bolesnymi konsekwencjami ludzkich wyborów. Łamiąca serce historia ludzkiej tożsamości, macierzyństwa i siły prawdziwej przyjaźni. "Nocna droga" we wzruszający sposób opowiada nie tylko o bólu, który wiąże się ze stratą, lecz również o sile, którą niesie ze sobą nadzieja. Znakomita proza psychologiczna spod pióra Kristin Hannah.

Ostatni pustelnik – Michael Finkel – E-Book

18,00 

Ostatni pustelnik to prawdziwa historia ostatniego prawdziwego pustelnika Ameryki. Człowiek, który w 1986 roku wyszedł ze swojego domu z postanowieniem, by zgubić się w lesie i nigdy więcej nie wrócić do cywilizacji. Przeżył 27 lat w samotności. E-Book E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Pamiętnik ze starej szafy – Joanna Jax – Audiobook

20,00 

Pamiętnik ze starej szafy - Opowieść o dorastaniu młodej, zakompleksionej dziewczyny w czasach chylącego się ku upadkowi socjalizmu i początkach wolnej Polski. Audiobook z lektorem. SŁUCHASZ I WIESZ!!!

Pejzaż w kolorze sepii – Kazuo Ishiguro – E-Book

18,00 

Pejzaż w kolorze sepii to przede wszystkim opowieść o wspomnieniach, o tym, jak zapamiętujemy różne wydarzenia i jak są one kształtowane na przestrzeni lat przez naszą podświadomość. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Podarunek – Krystyna Mirek – Audiobook

20,00 
Podarunek – Młoda dziewczyna i jej życie. W pogoni za facetem idealnym nie zauważa tego, co w życiu jest naprawdę ważne. Prośba o szczęście, o gwiazdkę z nieba. Audiobook z lektorem. SŁUCHASZ I WIESZ!!!

Polscy Szpiedzy – S.Koper A.Biedrzycki – E-Książka PDF

12,00 

Polscy Szpiedzy - Polscy agenci zakonspirowani szpiedzy. Postrzeganie tego zawodu, który raczej można by było nazwać sposobem na życie. E-książka w plik tekstowym: .pdf CZYTASZ i WIESZ!!!

Polscy terroryści i zamachowcy – Sławomir Koper- E-Książka PDF

12,00 

Polscy terroryści i zamachowcy od powstania styczniowego do III RP. Kulisy zamachów i polskich wydarzeń terrorystycznych. Kilka najciekawszych przypadków zamachów i terroru z naszych dziejów. E-książka w plik tekstowym: .pdf. CZYTASZ i WIESZ!!!

Słodka pokusa – Cora Reilly – E-Book

19,00 

Słodka pokusa – Dziewczyna, która postanawia zawalczyć o swoją wizję szczęścia. Zaaranżowane małżeństwo też potrafi być szczęśliwe. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Spadkobierca – Susan Anne Mason – E-Book

17,00 

Spadkobierca – Losy młodego chłopca pracującego w stajni Nolana, który odnalazł się w zupełnie nowej dla siebie sytuacji i nie bardzo wiedział jak się zachować. Nowe życie zaczęło budować nowy scenariusz, a ukochana kobieta oddalała się od niego z każdym dniem. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Światło którego nie widać – Anthony Doerr – Audiobook

20,00 

Losy dwojga ludzi, niewidomej Marie-Laure i młodego niemieckiego chłopca, żyjących po dwóch stronach barykady. Oboje żyją w niebezpiecznych czasach, ale ich pasje pozwalają im poczuć się szczęśliwymi. Spokój obojga burzy wojna, której każde z nich doświadcza inaczej. Ich losy splatają się jednak w niezwykły sposób, niespodziewanej miłości.

Szminka w Afganistanie – Roberta Gately – E-Book

15,00 

Szminka w Afganistanie to poruszająca opowieść zainspirowana doświadczeniami młodej Amerykanki w jednym z najniebezpieczniejszych miejsc świata ogarniętych wojną. Elsa, młoda amerykańska pielęgniarka, która wyjeżdża do Afganistanu, by pomagać ludziom. I nie ma pojęcia, że znajdzie tam prawdziwą przyjaźń i miłość.

Tatarka – Renata Kosin – Audiobook

20,00 

Tatarka – Malowniczy dworek w podlaskich Bujanach, noc świętojańska i siła tradycji, która jest dobrym duchem, ale czasem także przekleństwem pokoleń. Rodzinne tajemnice przodków Kseni, które mają dużo wspólnego z tatarską rodziną. Piękna historia o mocy przyjaźni i różnych odcieniach miłości. Audiobook z lektorem. SŁUCHASZ i WIESZ!!!

Tropikalne piekło – Arthur Fowler – E-Book

15,00 

Tropikalne piekło to powieść ukazuje codzienność i horror wojny z perspektywy frontowego żołnierza. Losy żołnierzy amerykańskich walczących w bagnistych terenach wilgotnej, parnej dżungli pełnej czekających tam niebezpieczeństw. E-Book E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Ukryte arcydzieło Tom1-2 – Kristy Cambron – E-Book

19,00 34,00 

Ukryte arcydzieło – Ciekawa i pełna emocji historia, która zgrabnie i sprawnie łączy ze sobą dwie płaszczyzny czasowe. Opowieść o tym, że nawet w najmroczniejszych czasach nie można tracić nadziei. Dramatyczna historia o sile kobiet i miłości. Poruszająca opowieść o miłości i rodzinie w najmroczniejszych czasach wojny.

Wiolonczelista z Sarajewa – Steven Galloway – E-Book

15,00 

Powieść od której nie można się oderwać, wyśmienita i poruszająca o przetrwaniu walce z pokusą nienawiści, o niezłomności człowieka odwadze i wytrwałości złamanego miasta. O sile, z jaką muzyka kształtuje nasze człowieczeństwo. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso – E-Book

15,00 

Wrócę po Ciebie to literatura pełna miłości napięć i tajemnic. Nieco komedii romantycznej na równi z dramatem czy elementami thrillera. Ethan boleśnie spada ze szczytu na samo dno. Ale otrzymuje od losu niebywałą szansę: możliwość przeżycia raz jeszcze minionego dnia. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Wszystko przez ten Nowy Jork – Cassandra Rocca – E-Book

15,00 

Wszystko przez ten Nowy Jork to opowieść magiczna jak zapalanie światełek na nowojorskiej choince. Tylko cud mógłby ich połączyć. I choć w zimowym, zanurzonym w atmosferze Świąt Nowym Jorku wszystko jest możliwe, to magia świąt ma przed sobą niełatwe zadanie. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zaklinacz czasu – Mitch Albom – E-Book

15,00 

Zaklinacz czasu - Człowiek doświadcza paraliżującego strachu, którego nie zniosłoby żadne inne stworzenie, że zabraknie mu czasu. Książka, która dla wielu czytelników na całym świecie stała się inspiracją i impulsem do życiowych zmian. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zawrocie tom1-7 – Hanna Kowalewska – E-Book

15,00 

Magiczna opowieść, szukanie własnych korzeni o urodzie życia, a także o poczuciu winy, duchowych ranach, których nie da się zaleczyć. Powieść, która udowadnia, że przeszłość może być równie fascynująca jak teraźniejszość. Zawrocie jednak pozostaje niezmiennie azylem, światem jak ze szklanej kuli, w której śnieg wiruje tylko przez chwilę.