Home » LITERATURA » Literatura Faktu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Depesze – Michael Herr – E-Book

15,00 

Arcydzieło reportażu wojennego. Historia wojny w Wietnamie, reportaż wojenny. Obłęd, szał zabijania, tłumiony narkotykami. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Gangster – Joaquin Garcia, Michael Levin – E-Book

16,00 

Gangster. Prawdziwa historia agenta FBI, który przeniknął do mafii. Niezwykła wyprawa w świat prawdziwej nowojorskiej mafii. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Ostatni pustelnik – Michael Finkel – E-Book

18,00 

Ostatni pustelnik to prawdziwa historia ostatniego prawdziwego pustelnika Ameryki. Człowiek, który w 1986 roku wyszedł ze swojego domu z postanowieniem, by zgubić się w lesie i nigdy więcej nie wrócić do cywilizacji. Przeżył 27 lat w samotności. E-Book E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Polscy Szpiedzy – S.Koper A.Biedrzycki – E-Książka PDF

12,00 

Polscy Szpiedzy - Polscy agenci zakonspirowani szpiedzy. Postrzeganie tego zawodu, który raczej można by było nazwać sposobem na życie. E-książka w plik tekstowym: .pdf CZYTASZ i WIESZ!!!

Polscy terroryści i zamachowcy – Sławomir Koper- E-Książka PDF

12,00 

Polscy terroryści i zamachowcy od powstania styczniowego do III RP. Kulisy zamachów i polskich wydarzeń terrorystycznych. Kilka najciekawszych przypadków zamachów i terroru z naszych dziejów. E-książka w plik tekstowym: .pdf. CZYTASZ i WIESZ!!!

Tropikalne piekło – Arthur Fowler – E-Book

15,00 

Tropikalne piekło to powieść ukazuje codzienność i horror wojny z perspektywy frontowego żołnierza. Losy żołnierzy amerykańskich walczących w bagnistych terenach wilgotnej, parnej dżungli pełnej czekających tam niebezpieczeństw. E-Book E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!