Home » LITERATURA » Literatura Piękna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Barszalona – Aga Sarzyńska – E-Book

18,00 

Barszalona - Przewrotna, nie cukierkowa powieść o znajdowaniu swojego miejsca na ziemi? A może historia o tym, że szczęście może być pokręcone i szalone? E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Cordelia – Winston Graham – E-Book

19,00 

Cordelia to romans gotycki, kipiący od namiętności, pełen mrocznego humoru i melancholii – współczesna klasyka tego gatunku. Zmęczona życiem na uwięzi kobieta odczuwa chwilowy poryw serca. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Córki Jeziora – Wendy Webb – E-Book

18,00 

Córki Jeziora - Urzekająca powieść gotycka o tragicznej uczuciach i miłości oraz zagadce sprzed stu lat czekającej na rozwiązanie. Nadeszła pora, aby jezioro ujawniło swoje tajemnice. Zapomniane dziedzictwo duchów jeziora. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Gdzie poniesie wiatr – Kristin Hannah – E-Book

20,00 

Gdzie poniesie wiatr to niezapomniany obraz „amerykańskiego snu”, widziany oczami niezwykłej kobiety, której odwaga i poświęcenie stają się znakiem szczególnym całego pokolenia. Wielki Kryzys i świat, w którym społeczeństwo podzielone jest na tych, którzy żyją godnie, i tych, którzy nie mają zupełnie nic.

Łowiska Tom1-3 – Anna Kasiuk – E-Book

16,00 42,00 

Opowieść ta jest inna niż historie, o których czytaliśmy… Miłość, którą spotyka Majka ma oblicze mężczyzny napiętnowanego ogromną tajemnicą, skrywaną przez jego rodzinę od pokoleń. Jego spojrzenie spowija mrok, zachowanie wzbudza lęk i osacza. Czy Majce wystarczy siły, by przeciwstawić się siłom, o jakich do tej pory nie słyszała?

Nić Arachny – Renata Kosin – E-Book

18,00 

Nić Arachny to historia, która pokazuje, że dzisiejszy świat bywa wiernym odbiciem tego wczorajszego, podobnie jak żyjący w nim ludzie. Saga szlacheckiego rodu Śmiałowskich. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Niepocieszony – Kazuo Ishiguro – E-Book

18,00 

Niepocieszony to powieść w której czas i przestrzeń podlegają zniekształceniom jak w koszmarze sennym. Utrzymana w niepokojącej, onirycznej poetyce. Surrealistyczny świat. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Nocna droga – Kristin Hannah – E-Book

19,00 

Poruszająca, skłaniająca do refleksji historia o matczynej miłości, bólu i wybaczaniu. Refleksja nad stratą i bolesnymi konsekwencjami ludzkich wyborów. Łamiąca serce historia ludzkiej tożsamości, macierzyństwa i siły prawdziwej przyjaźni. "Nocna droga" we wzruszający sposób opowiada nie tylko o bólu, który wiąże się ze stratą, lecz również o sile, którą niesie ze sobą nadzieja. Znakomita proza psychologiczna spod pióra Kristin Hannah.

Pejzaż w kolorze sepii – Kazuo Ishiguro – E-Book

18,00 

Pejzaż w kolorze sepii to przede wszystkim opowieść o wspomnieniach, o tym, jak zapamiętujemy różne wydarzenia i jak są one kształtowane na przestrzeni lat przez naszą podświadomość. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Podarunek – Krystyna Mirek – Audiobook

20,00 
Podarunek – Młoda dziewczyna i jej życie. W pogoni za facetem idealnym nie zauważa tego, co w życiu jest naprawdę ważne. Prośba o szczęście, o gwiazdkę z nieba. Audiobook z lektorem. SŁUCHASZ I WIESZ!!!

Światło którego nie widać – Anthony Doerr – Audiobook

20,00 

Losy dwojga ludzi, niewidomej Marie-Laure i młodego niemieckiego chłopca, żyjących po dwóch stronach barykady. Oboje żyją w niebezpiecznych czasach, ale ich pasje pozwalają im poczuć się szczęśliwymi. Spokój obojga burzy wojna, której każde z nich doświadcza inaczej. Ich losy splatają się jednak w niezwykły sposób, niespodziewanej miłości.

Szminka w Afganistanie – Roberta Gately – E-Book

15,00 

Szminka w Afganistanie to poruszająca opowieść zainspirowana doświadczeniami młodej Amerykanki w jednym z najniebezpieczniejszych miejsc świata ogarniętych wojną. Elsa, młoda amerykańska pielęgniarka, która wyjeżdża do Afganistanu, by pomagać ludziom. I nie ma pojęcia, że znajdzie tam prawdziwą przyjaźń i miłość.

Ukryte arcydzieło Tom1-2 – Kristy Cambron – E-Book

19,00 34,00 

Ukryte arcydzieło – Ciekawa i pełna emocji historia, która zgrabnie i sprawnie łączy ze sobą dwie płaszczyzny czasowe. Opowieść o tym, że nawet w najmroczniejszych czasach nie można tracić nadziei. Dramatyczna historia o sile kobiet i miłości. Poruszająca opowieść o miłości i rodzinie w najmroczniejszych czasach wojny.

Wiolonczelista z Sarajewa – Steven Galloway – E-Book

15,00 

Powieść od której nie można się oderwać, wyśmienita i poruszająca o przetrwaniu walce z pokusą nienawiści, o niezłomności człowieka odwadze i wytrwałości złamanego miasta. O sile, z jaką muzyka kształtuje nasze człowieczeństwo. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zaklinacz czasu – Mitch Albom – E-Book

15,00 

Zaklinacz czasu - Człowiek doświadcza paraliżującego strachu, którego nie zniosłoby żadne inne stworzenie, że zabraknie mu czasu. Książka, która dla wielu czytelników na całym świecie stała się inspiracją i impulsem do życiowych zmian. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!