Home » LITERATURA » Obyczajowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Biorę Sobie Ciebie – Eliza Kennedy – E-Book

15,00 

Historia energicznej dziewczyny przyszłej Panny Młodej, używającej pełnymi garściami życia. Kochający ją bardzo narzeczony, który z utęsknieniem czeka na dzień ślubu. Lecz tak naprawdę nie ma racjonalnego powodu wychodzić za mąż, bo życie jest piękne. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Bokser z Auschwitz – Marta Bogacka – E-Book

18,00 

Bokser z Auschwitz jest to biografia znakomitego polskiego boksera. Tadeusz Pietrzykowski w niemieckim obozie koncentracyjnym był uznawany za Mistrza Wszechwag. Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Czas Burz – Tom1-3 – Charlotte Link – E-Book

19,00 46,00 

Niezłomna miłość i siła charakteru kobiet, które muszą się zmierzyć z przeciwnościami losu, trudną miłością i własnym słabościami. Na tle ważnych wydarzeń historycznych rozgrywają się losy kobiet z rodziny Dombergów, które walczyły o swoją pozycję w świecie, uczyły się nawzajem od siebie, czasem sobą pogardzały.

Gliniany most – Markus Zusak – E-Book

18,00 

Gliniany most to historia, która krąży wokół pięciu chłopców oraz ich rodziców.  Portret człowieka samotnika ksenofoba, ale zbiorowy, satyryczny portret mieszkańców dużego miasta. Człowiek, który nie lubi przebywać z ludźmi. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Grzechy Mafii Porachunki – Magdalena Winnicka – E-Book

19,00 

Grzechy Mafii - Sensacyjna akcja przeplatana miłością. Zakochany mafioso walczy o swoją żonę. Ona dowiaduje się o jego mafijnej przestępczości, chce o nim zapomnieć i poznaje innego. Mafioso jednak walczy o swoją wybrankę. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Jaśminowa Saga Tom1-2 – Anna Sakowicz – E-Book

19,00 34,00 

Jaśminowa Saga epicka opowieść o kilku pokoleniach rodziny Jaśmińskich. Burzliwe losy rozgrywają się w mieście o skomplikowanej historii, w którym nie zawsze dobrze jest być Polakiem. Czasy, gdy kobiety walczą o prawa wyborcze i kiedy Europą próbuje zawładnąć ideologia faszystowska. Opowieść o marzeniach, rodzinnych tajemnicach, o miłości i śmierci.

Kazik – Maria Mantycka – E-Book

19,00 

Kazik prosto z klubu motocrossowego. Piękne motory, wiatr we włosach i rodząca się miłość. Ciepła pełna emocji powieść łącząca w sobie elementy obyczaju, sensacji i romansu. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Pamiętnik ze starej szafy – Joanna Jax – Audiobook

20,00 

Pamiętnik ze starej szafy - Opowieść o dorastaniu młodej, zakompleksionej dziewczyny w czasach chylącego się ku upadkowi socjalizmu i początkach wolnej Polski. Audiobook z lektorem. SŁUCHASZ I WIESZ!!!

Słodka pokusa – Cora Reilly – E-Book

19,00 

Słodka pokusa – Dziewczyna, która postanawia zawalczyć o swoją wizję szczęścia. Zaaranżowane małżeństwo też potrafi być szczęśliwe. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Spadkobierca – Susan Anne Mason – E-Book

17,00 

Spadkobierca – Losy młodego chłopca pracującego w stajni Nolana, który odnalazł się w zupełnie nowej dla siebie sytuacji i nie bardzo wiedział jak się zachować. Nowe życie zaczęło budować nowy scenariusz, a ukochana kobieta oddalała się od niego z każdym dniem. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Tatarka – Renata Kosin – Audiobook

20,00 

Tatarka – Malowniczy dworek w podlaskich Bujanach, noc świętojańska i siła tradycji, która jest dobrym duchem, ale czasem także przekleństwem pokoleń. Rodzinne tajemnice przodków Kseni, które mają dużo wspólnego z tatarską rodziną. Piękna historia o mocy przyjaźni i różnych odcieniach miłości. Audiobook z lektorem. SŁUCHASZ i WIESZ!!!

Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso – E-Book

15,00 

Wrócę po Ciebie to literatura pełna miłości napięć i tajemnic. Nieco komedii romantycznej na równi z dramatem czy elementami thrillera. Ethan boleśnie spada ze szczytu na samo dno. Ale otrzymuje od losu niebywałą szansę: możliwość przeżycia raz jeszcze minionego dnia. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Wszystko przez ten Nowy Jork – Cassandra Rocca – E-Book

15,00 

Wszystko przez ten Nowy Jork to opowieść magiczna jak zapalanie światełek na nowojorskiej choince. Tylko cud mógłby ich połączyć. I choć w zimowym, zanurzonym w atmosferze Świąt Nowym Jorku wszystko jest możliwe, to magia świąt ma przed sobą niełatwe zadanie. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zawrocie tom1-7 – Hanna Kowalewska – E-Book

15,00 

Magiczna opowieść, szukanie własnych korzeni o urodzie życia, a także o poczuciu winy, duchowych ranach, których nie da się zaleczyć. Powieść, która udowadnia, że przeszłość może być równie fascynująca jak teraźniejszość. Zawrocie jednak pozostaje niezmiennie azylem, światem jak ze szklanej kuli, w której śnieg wiruje tylko przez chwilę.