Home » POWIEŚCI

Wyświetlanie 1–36 z 39 wyników

Adam – Agata Czykierda-Grabowska – E-Book

18,00 

Adam to prawdziwa zagadka. Piękne mazurskie jeziora stanowią piękne tło dla toczących się wydarzeń! Historia skrzywdzonego Adama oraz bezimiennej dziewczyny, która mocno chwyta za serce. Tajemnice prawdziwej miłości. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Apartament w Paryżu – Guillaume Musso – E-Book

16,00 

Sztuka jest kłamstwem, które mówi prawdę. Powieść‼ romantyczna charakteryzuje się zagadkowością, barwnością i emocjami w opisywanych wydarzeniach. Barwność w  tworzeniu dialogów i relacji pomiędzy bohaterami. E-Książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Biały Wódz Indian – Thomas Reid – E-Book

10,00 

Biały Wódz Indian – Książka przedstawia burzliwe losy młodego, biednego farmera, Carlosa, który wraz z matką i siostrą przybywa z północy Stanów na tereny pogranicza meksykańskiego. Co wyniknie z tego sąsiedztwa? E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Chłopiec z cyrku – Ruth Manning-Sanders – E-Book

10,00 

Chłopiec z cyrku - O życiu i przygodach Tomka Gougha w cyrku Brighta i cyrku Gougha. Przygody chłopca z cyrku. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Cień Sułtana Tom1-3 – Maria Paszyńska – E-Book

18,00 49,00 

Cień Sułtana to wyprawa Imperium Osmańskiego na Europę. Napisana z rozmachem, niezwykle plastyczna, porywająca opowieść. Doskonałe połączenie historii i fikcji literackiej, świat kogoś kto, pomimo wysokiego stanowiska, jest tylko niewolnikiem, z oddaniem służącym Imperium.

Czerń i purpura – Wojciech Dutka – E-Book

18,00 
Czerń i purpura to opowieść oparta na faktach. Miłość młodego esesmana do żydowskiej więźniarki i przerażające piekło Auschwitz. W takich warunkach zrodzi się jedna z najbardziej poruszających i niezwykłych historii miłosnych czasów Holocaustu. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dożywotnie zesłanie – Marcus Clarke – E-Book

10,00 

Powieść o przygodach człowieka, przeciw któremu sprzysiągł się los, wstrząsający obraz życia w angielskich koloniach karnych w Australii. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziecko z Auschwitz – Lily Graham – E-Book

19,00 

Dziecko z Auschwitz - Rozdzierająca serce historia przetrwania. Poruszająca opowieść, która dowodzi, że życie i śmierć zależą od przypadku, a szczęście można odnaleźć nawet w najstraszliwszych czasach. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziewczyna z Brooklynu – Guillaume Musso – E-Book

16,00 

Dziewczyna z Brooklynu - Romantyczna podróż na Lazurowe Wybrzeże i tajemnicze zniknięcie ukochanej dziewczyny. Kobieta znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie z powodu swojego udziału w nierozwiązanej sprawie sprzed dziesięciu lat. E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziewczyny chcą się zabawić – Izabela Szolc, Adrianna Michalewska – E-Book

16,00 

Dziewczyny chcą się zabawić –  Historia utraconego dzieciństwa i młodości, czas wielkich przemian. Kobiety chcą kochać i być kochane. E-book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Galop ’44 – Monika Kowaleczko-Szumowska – E-Book

16,00 

Galop '44 - Przygoda i podróż w czasie dwóch braci o różnych charakterach. Przeniesienie w czasie wprost do walczącej Warszawy w powstaniu. Ciągłe niebezpieczeństwo, ryzyko i niepewność jutra sprawiają, że w powstańczej rzeczywistości między braćmi rodzi się prawdziwa więź. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Galopem Po Szczęście – Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska – E-Book

18,00 

Jak bardzo można się zagalopować w życiu? Kiedy życie stawia cię na zakręcie, a ty wcale nie chcesz się przekonać, co znajduje się za nim i zatrzymujesz się w miejscu. Powrót marnotrawnej córki do rodzinnego domu. Opowieść, w której kryje się rzeczywistości. E-książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Gdzie jest Happy End – Krystyna Mirek – E-Book

19,00 

Gdzie jest Happy End - Liwia uważa się za zwyczajną kobietę, której nie wszystko się udało. Chce odmienić swoje życie. Jednak odkrywa, że jej babcia mogła skrywać pewne rodzinne tajemnic. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Jestem nieletnią żoną – Laila Shukri – Audiobook

20,00 

Jestem nieletnią żoną – Salma mając 13 lat zostaje wydana za mąż za piętnaście lat od niej starszego Ahmada. Rozpoczyna się koszmar na który nie przygotowała ją własna matka. Bliski Wschód dzieją się tam sytuacje, które nigdy nie powinny mieć miejsca. Audiobook z lektorem. SŁUCHASZ I WIESZ!!!

Jesteś moją obsesją – Federico Moccia – E-Book

18,00 

Jesteś moją obsesją to Intrygującą wirtualną znajomość na czacie przeradza się w coś więcej. Ta książka potwierdza znane stereotypy o tym, że Włosi to urodzeni podrywacze i flirciarze, którzy potrafią oczarować niemal każdą kobietę. E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Kobiety Nieidealne Tom1-4 – Kawka Magdalena, Hayles Małgorzata – Audiobook

56,00 

Kobiety nieidealne to cykl zrodzony ze szczerej przyjaźni dwóch świetnych pisarek. To jest nasze, polskie, kobiece, babskie, pisanie tu i teraz, żywym językiem, wypełnione niebanalnymi dialogami jak ze scenariusza najlepszego filmu o kobietach, niekoniecznie tylko dla kobiet.

Kupidyn w spódnicy Tom1-3 – Magdalena Trubowicz – E-Book

36,00 

Kupidyn w spódnicy –  Seria romansów. Kogo dosięgnie strzała kupidyna? Dla kogo zabiją dzwony kościelne? A co jeśli miłość czeka tuż za rogiem? Cykl 3 tomy romansów. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Legenda o złodzieju – Juan Gomez-Jurado – E-Book

16,00 

Legenda o złodzieju to ekscytująca opowieść i podróż w czasie do XVI-wiecznej Sewilli fascynującego świata żebraków i prostytutek, szlachty i kupców, fechmistrzów i złodziei. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Matylda Nowacka Tom1-2 – Magdalena Trubowicz – E-Book

28,00 

Matylda Nowacka - Miłosne perypetie Matyldy, jej życie to łańcuch połączonych z sobą rozstań. Prawda i niczym nieskalana miłość. Opowiadania romantyczne. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Mężczyzna którego nie chciała pokochać – Federico Moccia – E-Book

15,00 

Intrygująca historia miłosna z nieprzewidywalnym zakończeniem. Dwie osoby: ona światowa pianistka i on bogaty zimny mężczyzna. W końcu kobieta ulega namowom na spotkanie i od tej chwili jej życie przybiera nieoczekiwany kierunek. E-Książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Miłość w chmurach – Eithne Shortall – E-Book

17,00 

Miłość w chmurach - Czy można podczas lotu samolotem spotykacie miłość swojego życia. Niczego nieświadomi pasażerowie samolotu zajmują miejsca obok swojej wymarzonej osoby lub nie. E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Moment życia – Joanna Zawadzka – E-Book

17,00 

Moment życia – Młoda kobieta, która po maturze uciekła z małego miasteczka do Płocka. Znajduje mieszkanie dobrą pracę i ma plany na przyszłość. Zakochuje się w chłopaku, który okazuje się być gangsterem. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Mroczniej – E.L. James – Audiobook

20,00 

Młoda dziewczyna Anna i charyzmatyczny miliarder Christian Grey tworzą wspaniały związek, który z czasem zaczyna się rozpadać. Rozstanie okazuje się bolesne. Ogarnięci obsesyjną tęsknotą kochankowie nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy więc Christian proponuje Anie zupełnie nowy układ, dziewczyna nie potrafi mu odmówić.

Najpiękniejsza na niebie – Małgorzata Warda – E-Book

18,00 

Porzucone dziecko przez matkę. Sylwia od dziecka jest przekonana, że miała siostrę bliźniaczkę. W rozwikłaniu tajemnicy rodzinnej pomaga jej dziennikarka. Jednak sprawę utrudnia surowe prawo adopcyjne. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Ostatni dzień roku – Katarzyna Misiołek – E-Book

16,00 

Monika zdaje się nie mieć żadnych problemów. Szczęśliwa mężatka, pracuje w bibliotece uniwersyteckiej i żyje pełnią życia. Pewnego dnia wychodzi z domu i nie wraca. Zaczynają się poszukiwania, a przy okazji na jaw wychodzą skrzętnie dotąd ukrywane rodzinne tajemnice. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Owoc Granatu Tom1-4 – Maria Paszyńska – E-Book

19,00 59,00 

Owoc Granatu to powieść historyczna w bardzo dobrym wydaniu oparta na faktach o tułaczych wojennych losach Polaków z Kresów Wschodnich. Opowieść o losach kobiet od czasów przedwojennych do PRL-u. Czy w nowych czasach kobiety odnajdą spokój i szczęście? E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Pierwszy Raz Tom1-3 – Agata Czykierda-Grabowska – E-Book

18,00 36,00 

Dobra, lekka lektura młodzieżowa, przy której naprawdę miło można spędzić czas. Dziewczyny zwalczają w sobie niechęć do chłopaków i łudzą się, że ich uczucia to nic poważnego. Rozpoczyna się prawdziwa gra i tworzy się prawdziwe uczucie. Lecz czy miłość jest wstanie wybaczyć wszystko? E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Pod piracką flagą – Michael Crichton – E-Book

12,00 

Pod piracką flagą to książka z morską przygodą. Porywająca piracka powieść o kapitanie, korsarzu angielskiej floty. Hiszpańskie złoto i niezdobyta twierdza na Karaibach. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Randka z Hugo Bosym – Agnieszka Lingas-Łoniewska – E-Book

17,00 

Randka z Hugo Bosym - Romantyczna przygoda miłosna. Los krzyżuje drogi dwójki samotnych i atrakcyjnych ludzi, między którymi wybucha namiętność, a szczęśliwe zakończenie to tylko kwestia czasu. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Rodzina O’Dwyer Tom 1-3 – Nora Roberts – E-Book

29,00 

Historyczna powieść romantyczna. Bestsellerowy cykl romansów 3 tomy powieści romantycznych, saga. E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Rytuał babiloński – Tom Knox – E-Book

14,00 

Rytuał babiloński – Porywająca powieść, która prowadzi od Wielkiej Brytanii, przez Hiszpanię i Portugalię, aż do egzotycznej Amazonii. Przewijają się tu krwawe rytuały dawno zapomnianych kultur, tajemnice historii, globalny spisek narkotyki, ale także miłość, która pomaga pokonać największe przeszkody. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Seria Mafijna Tom1-2 – K.N. Haner – Audiobook

32,00 

Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie. Audiobook E-Książka z lektorem. SŁUCHASZ I WIESZ!!!

Służąca – Weronika Wierzchowska – Audiobook

20,00 

Służąca – Weronika Wierzchowska. Historia kobiety zdradzonej i wykorzystanej, zesłanej niesłusznie na Syberię. Kobieta, która za wszelką cenę chce przeżyć i dokonać zemsty. Życie skazanych ludzi i wygnanych do kolonii karnej. Audiobook E-Książka do odsłuchania. SŁUCHASZ I WIESZ!!!

Sponsor Tom1-2 – K.N. Haner – E-Book

34,00 

Sponsor – Historia o dziewczynie, która oprócz miłości nie ma nic, i o mężczyźnie, który ma wszystko oprócz miłości. Ta historia, pełna namiętności, bólu i trudnych wyborów, udowadnia, jak wielka jest siła miłości. Opowiadania romantyczne. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Uwikłani Aced – K. Bromberg – E-Book

17,00 

Uwikłani Aced - Odkryj najbardziej mroczne zakątki duszy Rylee i Coltona. Odkryj świat, w którym będziesz śmiać się i płakać razem z nimi, w którym doświadczysz rozpaczy i odrzucenia, ale też poznasz siłę prawdziwej miłości. E-Książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Wbrew grawitacji – Julie Johnson – E-Book

17,00 

Wbrew grawitacji - Typowy romans z wątkiem kryminalnym, oparty na schemacie traumy z przeszłości. W życiu młodej dziewczyny, która żyje z bolesną traumą z przeszłości pojawia się upragniona miłość. E-Książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!