Home » POWIEŚCI » Dramaty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Cień Sułtana Tom1-3 – Maria Paszyńska – E-Book

18,00 49,00 

Cień Sułtana to wyprawa Imperium Osmańskiego na Europę. Napisana z rozmachem, niezwykle plastyczna, porywająca opowieść. Doskonałe połączenie historii i fikcji literackiej, świat kogoś kto, pomimo wysokiego stanowiska, jest tylko niewolnikiem, z oddaniem służącym Imperium.

Czerń i purpura – Wojciech Dutka – E-Book

18,00 
Czerń i purpura to opowieść oparta na faktach. Miłość młodego esesmana do żydowskiej więźniarki i przerażające piekło Auschwitz. W takich warunkach zrodzi się jedna z najbardziej poruszających i niezwykłych historii miłosnych czasów Holocaustu. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziecko z Auschwitz – Lily Graham – E-Book

19,00 

Dziecko z Auschwitz - Rozdzierająca serce historia przetrwania. Poruszająca opowieść, która dowodzi, że życie i śmierć zależą od przypadku, a szczęście można odnaleźć nawet w najstraszliwszych czasach. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Galopem Po Szczęście – Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska – E-Book

18,00 

Jak bardzo można się zagalopować w życiu? Kiedy życie stawia cię na zakręcie, a ty wcale nie chcesz się przekonać, co znajduje się za nim i zatrzymujesz się w miejscu. Powrót marnotrawnej córki do rodzinnego domu. Opowieść, w której kryje się rzeczywistości. E-książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Jestem nieletnią żoną – Laila Shukri – Audiobook

20,00 

Jestem nieletnią żoną – Salma mając 13 lat zostaje wydana za mąż za piętnaście lat od niej starszego Ahmada. Rozpoczyna się koszmar na który nie przygotowała ją własna matka. Bliski Wschód dzieją się tam sytuacje, które nigdy nie powinny mieć miejsca. Audiobook z lektorem. SŁUCHASZ I WIESZ!!!

Najpiękniejsza na niebie – Małgorzata Warda – E-Book

18,00 

Porzucone dziecko przez matkę. Sylwia od dziecka jest przekonana, że miała siostrę bliźniaczkę. W rozwikłaniu tajemnicy rodzinnej pomaga jej dziennikarka. Jednak sprawę utrudnia surowe prawo adopcyjne. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Ostatni dzień roku – Katarzyna Misiołek – E-Book

16,00 

Monika zdaje się nie mieć żadnych problemów. Szczęśliwa mężatka, pracuje w bibliotece uniwersyteckiej i żyje pełnią życia. Pewnego dnia wychodzi z domu i nie wraca. Zaczynają się poszukiwania, a przy okazji na jaw wychodzą skrzętnie dotąd ukrywane rodzinne tajemnice. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Owoc Granatu Tom1-4 – Maria Paszyńska – E-Book

19,00 59,00 

Owoc Granatu to powieść historyczna w bardzo dobrym wydaniu oparta na faktach o tułaczych wojennych losach Polaków z Kresów Wschodnich. Opowieść o losach kobiet od czasów przedwojennych do PRL-u. Czy w nowych czasach kobiety odnajdą spokój i szczęście? E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Seria Mafijna Tom1-2 – K.N. Haner – Audiobook

32,00 

Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie. Audiobook E-Książka z lektorem. SŁUCHASZ I WIESZ!!!

Służąca – Weronika Wierzchowska – Audiobook

20,00 

Służąca – Weronika Wierzchowska. Historia kobiety zdradzonej i wykorzystanej, zesłanej niesłusznie na Syberię. Kobieta, która za wszelką cenę chce przeżyć i dokonać zemsty. Życie skazanych ludzi i wygnanych do kolonii karnej. Audiobook E-Książka do odsłuchania. SŁUCHASZ I WIESZ!!!

Zamordować dziecko – Violetta Domagała – E-Book

18,00 

Zamordować dziecko to dramatyczna opowieść o dwóch kobietach stających przed dylematem zabicia swojego własnego dziecka. Pierwsza przebywa w Auschwitz, druga, żyjąca w szesnastym wieku. Cierpienia obozowych matek i ich dzieci. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!