Home » POWIEŚCI » Przygodowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Biały Wódz Indian – Thomas Reid – E-Book

10,00 

Biały Wódz Indian – Książka przedstawia burzliwe losy młodego, biednego farmera, Carlosa, który wraz z matką i siostrą przybywa z północy Stanów na tereny pogranicza meksykańskiego. Co wyniknie z tego sąsiedztwa? E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Chłopiec z cyrku – Ruth Manning-Sanders – E-Book

10,00 

Chłopiec z cyrku - O życiu i przygodach Tomka Gougha w cyrku Brighta i cyrku Gougha. Przygody chłopca z cyrku. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dożywotnie zesłanie – Marcus Clarke – E-Book

10,00 

Powieść o przygodach człowieka, przeciw któremu sprzysiągł się los, wstrząsający obraz życia w angielskich koloniach karnych w Australii. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Galop ’44 – Monika Kowaleczko-Szumowska – E-Book

16,00 

Galop '44 - Przygoda i podróż w czasie dwóch braci o różnych charakterach. Przeniesienie w czasie wprost do walczącej Warszawy w powstaniu. Ciągłe niebezpieczeństwo, ryzyko i niepewność jutra sprawiają, że w powstańczej rzeczywistości między braćmi rodzi się prawdziwa więź. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Legenda o złodzieju – Juan Gomez-Jurado – E-Book

16,00 

Legenda o złodzieju to ekscytująca opowieść i podróż w czasie do XVI-wiecznej Sewilli fascynującego świata żebraków i prostytutek, szlachty i kupców, fechmistrzów i złodziei. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Pod piracką flagą – Michael Crichton – E-Book

12,00 

Pod piracką flagą to książka z morską przygodą. Porywająca piracka powieść o kapitanie, korsarzu angielskiej floty. Hiszpańskie złoto i niezdobyta twierdza na Karaibach. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Rytuał babiloński – Tom Knox – E-Book

14,00 

Rytuał babiloński – Porywająca powieść, która prowadzi od Wielkiej Brytanii, przez Hiszpanię i Portugalię, aż do egzotycznej Amazonii. Przewijają się tu krwawe rytuały dawno zapomnianych kultur, tajemnice historii, globalny spisek narkotyki, ale także miłość, która pomaga pokonać największe przeszkody. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Wilk Ze Stepów Dżyngis Chan – Conn Iggulden – E-Book

12,00 

Wilk Ze Stepów Dżyngis-Chan – Książka przygodowa, biograficzna opowiadająca o chłopcu, który rozpoczął walkę o władzę nad innymi plemionami, państwem i światem. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!