Home » POWIEŚCI » Romanse

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Adam – Agata Czykierda-Grabowska – E-Book

18,00 

Adam to prawdziwa zagadka. Piękne mazurskie jeziora stanowią piękne tło dla toczących się wydarzeń! Historia skrzywdzonego Adama oraz bezimiennej dziewczyny, która mocno chwyta za serce. Tajemnice prawdziwej miłości. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Apartament w Paryżu – Guillaume Musso – E-Book

16,00 

Sztuka jest kłamstwem, które mówi prawdę. Powieść‼ romantyczna charakteryzuje się zagadkowością, barwnością i emocjami w opisywanych wydarzeniach. Barwność w  tworzeniu dialogów i relacji pomiędzy bohaterami. E-Książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziewczyna z Brooklynu – Guillaume Musso – E-Book

16,00 

Dziewczyna z Brooklynu - Romantyczna podróż na Lazurowe Wybrzeże i tajemnicze zniknięcie ukochanej dziewczyny. Kobieta znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie z powodu swojego udziału w nierozwiązanej sprawie sprzed dziesięciu lat. E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziewczyny chcą się zabawić – Izabela Szolc, Adrianna Michalewska – E-Book

16,00 

Dziewczyny chcą się zabawić –  Historia utraconego dzieciństwa i młodości, czas wielkich przemian. Kobiety chcą kochać i być kochane. E-book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Jesteś moją obsesją – Federico Moccia – E-Book

18,00 

Jesteś moją obsesją to Intrygującą wirtualną znajomość na czacie przeradza się w coś więcej. Ta książka potwierdza znane stereotypy o tym, że Włosi to urodzeni podrywacze i flirciarze, którzy potrafią oczarować niemal każdą kobietę. E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Kobiety Nieidealne Tom1-4 – Kawka Magdalena, Hayles Małgorzata – Audiobook

56,00 

Kobiety nieidealne to cykl zrodzony ze szczerej przyjaźni dwóch świetnych pisarek. To jest nasze, polskie, kobiece, babskie, pisanie tu i teraz, żywym językiem, wypełnione niebanalnymi dialogami jak ze scenariusza najlepszego filmu o kobietach, niekoniecznie tylko dla kobiet.

Kupidyn w spódnicy Tom1-3 – Magdalena Trubowicz – E-Book

36,00 

Kupidyn w spódnicy –  Seria romansów. Kogo dosięgnie strzała kupidyna? Dla kogo zabiją dzwony kościelne? A co jeśli miłość czeka tuż za rogiem? Cykl 3 tomy romansów. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Matylda Nowacka Tom1-2 – Magdalena Trubowicz – E-Book

28,00 

Matylda Nowacka - Miłosne perypetie Matyldy, jej życie to łańcuch połączonych z sobą rozstań. Prawda i niczym nieskalana miłość. Opowiadania romantyczne. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Mężczyzna którego nie chciała pokochać – Federico Moccia – E-Book

15,00 

Intrygująca historia miłosna z nieprzewidywalnym zakończeniem. Dwie osoby: ona światowa pianistka i on bogaty zimny mężczyzna. W końcu kobieta ulega namowom na spotkanie i od tej chwili jej życie przybiera nieoczekiwany kierunek. E-Książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Miłość w chmurach – Eithne Shortall – E-Book

17,00 

Miłość w chmurach - Czy można podczas lotu samolotem spotykacie miłość swojego życia. Niczego nieświadomi pasażerowie samolotu zajmują miejsca obok swojej wymarzonej osoby lub nie. E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Moment życia – Joanna Zawadzka – E-Book

17,00 

Moment życia – Młoda kobieta, która po maturze uciekła z małego miasteczka do Płocka. Znajduje mieszkanie dobrą pracę i ma plany na przyszłość. Zakochuje się w chłopaku, który okazuje się być gangsterem. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Mroczniej – E.L. James – Audiobook

20,00 

Młoda dziewczyna Anna i charyzmatyczny miliarder Christian Grey tworzą wspaniały związek, który z czasem zaczyna się rozpadać. Rozstanie okazuje się bolesne. Ogarnięci obsesyjną tęsknotą kochankowie nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy więc Christian proponuje Anie zupełnie nowy układ, dziewczyna nie potrafi mu odmówić.

Pierwszy Raz Tom1-3 – Agata Czykierda-Grabowska – E-Book

18,00 36,00 

Dobra, lekka lektura młodzieżowa, przy której naprawdę miło można spędzić czas. Dziewczyny zwalczają w sobie niechęć do chłopaków i łudzą się, że ich uczucia to nic poważnego. Rozpoczyna się prawdziwa gra i tworzy się prawdziwe uczucie. Lecz czy miłość jest wstanie wybaczyć wszystko? E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Randka z Hugo Bosym – Agnieszka Lingas-Łoniewska – E-Book

17,00 

Randka z Hugo Bosym - Romantyczna przygoda miłosna. Los krzyżuje drogi dwójki samotnych i atrakcyjnych ludzi, między którymi wybucha namiętność, a szczęśliwe zakończenie to tylko kwestia czasu. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Rodzina O’Dwyer Tom 1-3 – Nora Roberts – E-Book

29,00 

Historyczna powieść romantyczna. Bestsellerowy cykl romansów 3 tomy powieści romantycznych, saga. E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Sponsor Tom1-2 – K.N. Haner – E-Book

34,00 

Sponsor – Historia o dziewczynie, która oprócz miłości nie ma nic, i o mężczyźnie, który ma wszystko oprócz miłości. Ta historia, pełna namiętności, bólu i trudnych wyborów, udowadnia, jak wielka jest siła miłości. Opowiadania romantyczne. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Uwikłani Aced – K. Bromberg – E-Book

17,00 

Uwikłani Aced - Odkryj najbardziej mroczne zakątki duszy Rylee i Coltona. Odkryj świat, w którym będziesz śmiać się i płakać razem z nimi, w którym doświadczysz rozpaczy i odrzucenia, ale też poznasz siłę prawdziwej miłości. E-Książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Wbrew grawitacji – Julie Johnson – E-Book

17,00 

Wbrew grawitacji - Typowy romans z wątkiem kryminalnym, oparty na schemacie traumy z przeszłości. W życiu młodej dziewczyny, która żyje z bolesną traumą z przeszłości pojawia się upragniona miłość. E-Książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zapomnij, że istniałem – Beata Majewska – E-Book/Audiobook

18,00 22,00 

Czy da się uciec przed przeszłością i czy można zapomnieć o koszmarze, o bólu i paraliżującej tęsknocie? Gangster i bokser, człowiek który stracił żonę, wyjeżdża na „koniec świata”. Los zsyła mu kobietę pełną życia i energii. Czy razem zdołają stworzyć nowy związek. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!