Home » SENSACJE

Wyświetlanie 1–36 z 70 wyników

Agent Aaron Falk Tom1-2 – Jane Harper – E-Book

18,00 32,00 

Agent Aaron Falk w serii kryminalnej. Rodzinne miasteczko i pogrzeb najlepszego przyjaciela. Śledztwo dotyczące śmierci przyjaciela, głęboko skrywa tajemnice a kłamstwa wracają ze zdwojoną siłą. Drugi tom to koszmarny wyjazd integracyjny pracowników pewnej firmy. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Amok Tom1-2 – David Moody – E-Book

15,00 26,00 

Amok, Wściekła Krew – Krwawy thriller. Brutalne morderstwa paraliżują społeczeństwo. Ludzkość przekroczyła granice niekontrolowanej nienawiści. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Anatomia spisku – Marcin Sobecki – E-Book

17,00 

Anatomia spisku - Nigdy do końca niewyjaśniony zamach na Jana Pawła II od wielu lat rozpala wyobraźnię badaczy i zwykłych śmiertelników. Ostatecznie przecież Ali Agca mógł być tylko narzędziem w rękach o wiele potężniejszych ludzi, a nie szalonym islamistą. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Bezwład – Jessika Barry – E-Book/Audiobook

18,00 22,00 

Bezwład kryje straszną tajemnicę, za którą można nawet zabić w świecie luksusu i pieniędzy. Prawdą, którą koniecznie należy odkryć, lecz czasami lepiej nie odkrywać prawdy. AUDIOBOOK z Lektorem. E-BOOK w pliku z treścią.

Bob Burns na topie Tom1-3 – Peter Kerr – E-Book

16,00 39,00 

Bob Burns na tropie – Seria komedii kryminalnej z dawką humoru o przygodach Boba Burnsa i jego towarzyszy. Dużo niezwykle oryginalnych postaci i wiele mylnych tropów, a zakończenie jak najbardziej zaskakujące. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Bogdan Popiołek Tom1-2 – Piotr Bojarski – E-Book

17,00 29,00 

Polityczne brudy i przekręty. Ekologiczna afera i mroczne tajemnice z przeszłości. Bogdan Popiołek to seria kryminalna trzymający w napięciu kryminał pełna wciągających intryg kryminalnych. Akcja wraz z postępami tytułowego biegacza z każdą stroną nabiera tempa, kiedy do akcji wkracza czterdziestopięcioletni nauczyciel historii Bogdan Popiołek.

Brudna Sprawa – Robert Dugoni – E-Book

19,00 

Śmiertelna ofiara jest początkiem ujawnienia związku wojska armii USA z handlarzami narkotyków. Fascynująca i oryginalna historia. Klimatyczna sceneria owiewana chłodnymi wiatrami Seattle służy jako tło dopełniające tematykę powieści. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Ciało – Tess Gerritsen – E-Book

12,00 

Ciało - Do prosektorium trafia niezidentyfikowane ciało kobiety, której śmierć pozostaje tajemnicą. Lekarka sądowa prowadzi śledztwo. Akcja pełna napięcia i sensacji. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Cyklon – Przemysław Semczuk -E-Book

19,00 

Cyklon - Każda rodzina ma swoje tajemnice. Takie, o których pod żadnym pozorem się nie mówi i najchętniej zabiera ze sobą do grobu. Dwie siostry, które odnalazły się po latach próbują odkryć prawdę. Ślady prowadzą do czasów wojennych. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Czternaście dni Honoraty – Elżbieta Wojnarowska – E-Book

18,00 

Czternaście dni Honoraty – Kryminalna przygoda nad Bałtykiem. Morza szum z ironią i groteską na horyzoncie. A w małych miastach zdarzają się wielkie zbrodnie. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Czyjaś Córka – David Bell – E-Book

19,00 

Czyjaś Córka – 12 godzin śledztwa, 100 procent adrenaliny! Jest to opowieść o tajemnicach rodzinnych, zmaganiu się z przeszłością, tęsknocie i niepewności jutra. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dead River Tom1-3 – Jack Ketchum – E-Book

14,00 36,00 

Dead River – Cykl trzytomowego najbardziej przerażającego horroru grozy. Pełno w niej trzymających w napięciu scen i absolutnie przerażającej grozy. Miasteczko Dead River, w którym odradzają się dzikie bestie. E-Book E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Demon – Łukasz Henel – E-Book

18,00 
Demon w tajemniczych górach sowich, schroniska na Wilczycy i zamku w Książu. Jakie eksperymenty przeprowadzali tam naziści i co przywołali. Zamach w kościele, Watykan, SS, eksperymenty, egzekucje, Tesla, egzorcyzmy - w książce dużo się dzieje. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Detektyw Max Wolfe Tom1-3 – Tony Parsons – E-Book

42,00 

Cykl angielskich kryminałów z detektywem Maxem Wolfem w roli głównej. Połączenie znakomitej powieści obyczajowej z brutalnym kryminałem, w którym pierwsze skrzypce gra pani zemsta. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dioniza Remańska Tom1-4 – Hanna Greń – E-Book

19,00 59,00 

Dioniza Remańska umiejętnie rozwiązuje zapętlone wątki kryminalne. Cała seria jest intrygującą zagadką kryminalną. Zmowa milczenia ma katastrofalne skutki, a kłamstwo nawet w dobrej wierze nie ma żadnych szans. Trudno jednak dotrzeć do prawdy, gdy wszyscy wokół milczą jak zaklęci. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Druga Szansa – Katarzyna Berenika Miszczuk – E-Book

18,00 

Druga Szansa – Sensacyjny thriller w klimatach szpitala psychiatrycznego. Mocny thriller z pogranicza fantastyki i horroru. Niesamowicie frapująca historia, w której do samego finału, nic nie jest takie, jakim może się wydawać. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziecko Ognia – S.K.Tremayne – E-Book

18,00 

Dziecko Ognia to mrożący krew w żyłach thriller psychologiczny. Klimat tej książki jest bardzo tajemniczy i mroczny. Tutaj nic nie jest takie oczywiste i przewidywalne. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziewczyna która zniknęła – Alafair Burke – E-Book

16,00 

Dziewczyna która zniknęła to Alice, która zaczyna życie na własny rachunek. Po pierwszych niepowodzeniach dostaje prace w galerii, lecz właśnie wtedy zostaje wmanipulowana w morderstwo i zniknięcie dziewczyny. Przy okazji odkrywa długo skrywanych sekretów jej rodziny. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziewczyna o czterech palcach – Marek Krajewski – E-Book

19,00 

Dziewczyna o czterech palcach – Akcja toczy się w 1922r. Niebezpieczny czas przełomu. Na Kresach Wschodnich Rzeczpospolitej bandy bolszewików sieją terror, zostawiając za sobą trupy mężczyzn i zhańbione kobiety. Tajemnice historii przedwojennej Polski. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Garść popiołu – Wojciech Wójcik – E-Book

18,00 

Garść popiołu – Jeden tajemniczy telefon rozpoczyna koszmarną wyprawę w przeszłość. Bezlitosny mściciel pozostaje nieuchwytny i uderza kolejny raz. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Gerard Edling Tom1-3 – Remigiusz Mróz – E-Book

19,00 54,00 

Rozpoczyna się gra między ścigającym a ściganym, w której tak naprawdę nie wiadomo, kto jest kim. Jedynym, który może rozwiązać trudne sprawy i pomóc prokuraturze, jest Edling. Ekscentryczny prokurator skrywa jednak własne tajemnice związane z dawnymi wydarzeniami. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Igrając z ogniem – Tess Gerritsen – E-Book

16,00 

Igrając z ogniem - Thriller osnuty wokół utworu muzycznego skomponowanego w Wenecji. Magię muzyki starego walca kończy się przerażająco. Jaki jest związek pomiędzy dziwnym zachowaniem dziewczynki a nieznanym utworem muzycznym. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Infekcja – Tess Gerritsen – E-Book

14,00 

Infekcja  to przedstawione dramaty pacjentów szpitalnych, gdzie współpracownicy personelu przeprowadzają eksperymenty medyczne na starych pacjentach wszczepiając im hormony. E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Jedna Krew – Stefan Darda – E-Book

19,00 

Bieszczadzka wioska, w której nadzwyczajne rytuały pochówków zmarłych, dziwne rytuały o zachowanie spokoju zmarłych. Przypadkowe i niespodziewane wskrzeszenie dawnych koszmarów. E-Book E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Kapuś – Jan Erik Fjell – E-Book

18,00 

Kapuś - Kryminał z czarnej serii. Struktury rodzinnej mafii. Morderstwa bogatych osób i trudne do ustalenia śledztwo. Wciągający kryminał. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Kłamstwo – Hesh Kestin – E-Book

16,00 

Kłamstwo to trzymający w napięciu thriller ukazujący portret izraelskiego systemu bezpieczeństwa. To zapadająca w pamięci historia ludzi stojących po obu stronach działalności terrorystycznej, którzy mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać. E-Książka E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Komedia kryminalna Tom1-3 – Iwona Banach – E-Book

18,00 46,00 

Szalona komedia kryminalna, wspaniała opowieść na uśmiechnięcie się i zrelaksowanie. Kolejne apokalipsy, duchy i demony, głównie dużo śmiechu, absurdów i ironii. E-Książka E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Kości mojej siostry – Nuala Ellwood – E-Book

17,00 

Kości mojej siostry - Thriller psychologiczny o reporterce wojennej cierpiącej na głęboki uraz psychiczny, która nabiera przekonania, że odkryła zbrodnię na progu własnego domu. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Koszmary przeszłości – Erica Spindler – E-Book

16,00 

Koszmary Przeszłości - Kat uznana za główną podejrzaną, staje przed sądem i otrzymuje zarzuty. Aby odnaleźć mordercę wraca do miasteczka, gdzie nadal oplata tam sieć tajemnic i podejrzeń. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Leona Tom1-2 – Jenny Rogneby – E-Book

17,00 29,00 

Wciągający i nieprzewidywalny kryminał, który zapiera dech w piersiach. Intrygujący bohaterzy, nietuzinkowe pomysły i perfekcyjna dramaturgia. Seria kryminalna policji ze Sztokholmu. Śledztwo prowadzi zdecydowana i opanowana Leona Lindberg. Brutalne i brawurowe akcje oraz bezczelni przestępcy.

Loża niewiniątek – Michele Giuttari – E-Book

17,00 

Loża niewiniątek - Nowe śledztwo komisarza Michele Ferrara. Z przedawkowania narkotyków umiera dziewczynka, a w mieście popełnione zostają dwa zabójstwa. W tle toczy się walka o wpływy mafii narkotykowej. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Maestro – Geir Tangen

17,00 

Maestro – Norweskie miasto na wybrzeżu. Dziennikarz zapowiada wzięcie sprawiedliwości w swoje ręce i wykonanie wyroku na osobach uniewinnionych przez prawdziwy sąd. E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Młoda Krew – Wojciech Wójcik – E-Book

17,00 

Jakie tajemnice może skrywać tajna baza wojskowa na Pomorzu? Zimna wojna i mroczna tożsamość agenta „Josepha”. Szpiegowska batalia i jedna fotografia z tajnym agentem, na której Michael ze zdumieniem rozpoznaje swojego ojca. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Mortem – Łukasz Jarosz – E-Book

17,00 

Mortem - Powieść kryminalna dla dojrzałego odbiorcy o mocnych nerwach. Powieść ostra jak chirurgiczny skalpel, mocna jak policyjny taran i ciężka jak burzowa chmura. Mroczny kryminał sensacji. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Motywy osobiste – Aleksandra Marinina – E-Book

17,00 

Motywy osobiste - Za pragnieniem zemsty często skrywają się najciemniejsze pragnienia: żądza władzy, bogactwa oraz najbardziej dziwaczne ambicje. By odkryć motywy okrutnej zbrodni, należy sięgnąć w głąb tajemnic z przeszłości. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Mroczne Jezioro – Sarah Bailey – E-Book

19,00 

Mroczne Jezioro to też mroczny thriller psychologiczny. Miasteczko w górach i niespodziewane morderstwo nauczycielki. Ponure sekrety, które zawsze wychodzą z ukrycia. Nic tu nie jest tak oczywiste. A zakończenie zaskakujące. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!