Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dead River Tom1-3 – Jack Ketchum – E-Book

15,00 36,00 

Dead River – Cykl trzytomowego najbardziej przerażającego horroru grozy. Pełno w niej trzymających w napięciu scen i absolutnie przerażającej grozy. Miasteczko Dead River, w którym odradzają się dzikie bestie. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Demon – Łukasz Henel – E-Book

16,00 

Demon w tajemniczych górach sowich, schroniska na Wilczycy i zamku w Książu. Jakie eksperymenty przeprowadzali tam naziści i co przywołali. Zamach w kościele, Watykan, SS, eksperymenty, egzekucje, Tesla, egzorcyzmy - w książce dużo się dzieje.

Jedna Krew – Stefan Darda – E-Book

18,00 

Jedna Krew - Bieszczadzka wioska, w której nadzwyczajne rytuały pochówków zmarłych, dziwne rytuały o zachowanie spokoju zmarłych. Przypadkowe i niespodziewane wskrzeszenie dawnych mrocznych koszmarów. To powieść, która pozwala się bać własnego strachu, tego co sobie zbudujesz w wyobraźni.

Potomek – Graham Masterton – E-Book

16,00 

Mroczne zagadki przeszłości pogromcy wampirów. Trzynaście lat po wojnie znów szaleją wampiry. Prywatne porachunki z największym wampirem i krwiopijcą. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zimowe nawiedzenie – Dan Simmons – E-Book

18,00 

Zimowe nawiedzenie – Przerażająca opowieść o duchach, strachu i samotności. Czy przeprowadzka do od dawna opuszczonej posiadłości będzie dobrym pomysłem. Naprawdę tu nie jesteś sam, demony śledzą wszystko. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!