Home » SENSACJE » Kryminał

Wyświetlanie wszystkich wyników: 36

Agent Aaron Falk Tom1-2 – Jane Harper – E-Book

18,00 32,00 

Agent Aaron Falk w serii kryminalnej. Rodzinne miasteczko i pogrzeb najlepszego przyjaciela. Śledztwo dotyczące śmierci przyjaciela, głęboko skrywa tajemnice a kłamstwa wracają ze zdwojoną siłą. Drugi tom to koszmarny wyjazd integracyjny pracowników pewnej firmy. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Bob Burns na topie Tom1-3 – Peter Kerr – E-Book

16,00 39,00 

Bob Burns na tropie – Seria komedii kryminalnej z dawką humoru o przygodach Boba Burnsa i jego towarzyszy. Dużo niezwykle oryginalnych postaci i wiele mylnych tropów, a zakończenie jak najbardziej zaskakujące. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Bogdan Popiołek Tom1-2 – Piotr Bojarski – E-Book

17,00 29,00 

Polityczne brudy i przekręty. Ekologiczna afera i mroczne tajemnice z przeszłości. Bogdan Popiołek to seria kryminalna trzymający w napięciu kryminał pełna wciągających intryg kryminalnych. Akcja wraz z postępami tytułowego biegacza z każdą stroną nabiera tempa, kiedy do akcji wkracza czterdziestopięcioletni nauczyciel historii Bogdan Popiołek.

Brudna Sprawa – Robert Dugoni – E-Book

19,00 

Śmiertelna ofiara jest początkiem ujawnienia związku wojska armii USA z handlarzami narkotyków. Fascynująca i oryginalna historia. Klimatyczna sceneria owiewana chłodnymi wiatrami Seattle służy jako tło dopełniające tematykę powieści. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Czternaście dni Honoraty – Elżbieta Wojnarowska – E-Book

18,00 

Czternaście dni Honoraty – Kryminalna przygoda nad Bałtykiem. Morza szum z ironią i groteską na horyzoncie. A w małych miastach zdarzają się wielkie zbrodnie. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Czyjaś Córka – David Bell – E-Book

19,00 

Czyjaś Córka – 12 godzin śledztwa, 100 procent adrenaliny! Jest to opowieść o tajemnicach rodzinnych, zmaganiu się z przeszłością, tęsknocie i niepewności jutra. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Detektyw Max Wolfe Tom1-3 – Tony Parsons – E-Book

42,00 

Cykl angielskich kryminałów z detektywem Maxem Wolfem w roli głównej. Połączenie znakomitej powieści obyczajowej z brutalnym kryminałem, w którym pierwsze skrzypce gra pani zemsta. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dioniza Remańska Tom1-4 – Hanna Greń – E-Book

19,00 59,00 

Dioniza Remańska umiejętnie rozwiązuje zapętlone wątki kryminalne. Cała seria jest intrygującą zagadką kryminalną. Zmowa milczenia ma katastrofalne skutki, a kłamstwo nawet w dobrej wierze nie ma żadnych szans. Trudno jednak dotrzeć do prawdy, gdy wszyscy wokół milczą jak zaklęci. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziewczyna która zniknęła – Alafair Burke – E-Book

16,00 

Dziewczyna która zniknęła to Alice, która zaczyna życie na własny rachunek. Po pierwszych niepowodzeniach dostaje prace w galerii, lecz właśnie wtedy zostaje wmanipulowana w morderstwo i zniknięcie dziewczyny. Przy okazji odkrywa długo skrywanych sekretów jej rodziny. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziewczyna o czterech palcach – Marek Krajewski – E-Book

19,00 

Dziewczyna o czterech palcach – Akcja toczy się w 1922r. Niebezpieczny czas przełomu. Na Kresach Wschodnich Rzeczpospolitej bandy bolszewików sieją terror, zostawiając za sobą trupy mężczyzn i zhańbione kobiety. Tajemnice historii przedwojennej Polski. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Garść popiołu – Wojciech Wójcik – E-Book

18,00 

Garść popiołu – Jeden tajemniczy telefon rozpoczyna koszmarną wyprawę w przeszłość. Bezlitosny mściciel pozostaje nieuchwytny i uderza kolejny raz. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Gerard Edling Tom1-3 – Remigiusz Mróz – E-Book

19,00 54,00 

Rozpoczyna się gra między ścigającym a ściganym, w której tak naprawdę nie wiadomo, kto jest kim. Jedynym, który może rozwiązać trudne sprawy i pomóc prokuraturze, jest Edling. Ekscentryczny prokurator skrywa jednak własne tajemnice związane z dawnymi wydarzeniami. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Kapuś – Jan Erik Fjell – E-Book

18,00 

Kapuś - Kryminał z czarnej serii. Struktury rodzinnej mafii. Morderstwa bogatych osób i trudne do ustalenia śledztwo. Wciągający kryminał. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Komedia kryminalna Tom1-3 – Iwona Banach – E-Book

18,00 46,00 

Szalona komedia kryminalna, wspaniała opowieść na uśmiechnięcie się i zrelaksowanie. Kolejne apokalipsy, duchy i demony, głównie dużo śmiechu, absurdów i ironii. E-Książka E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Leona Tom1-2 – Jenny Rogneby – E-Book

17,00 29,00 

Wciągający i nieprzewidywalny kryminał, który zapiera dech w piersiach. Intrygujący bohaterzy, nietuzinkowe pomysły i perfekcyjna dramaturgia. Seria kryminalna policji ze Sztokholmu. Śledztwo prowadzi zdecydowana i opanowana Leona Lindberg. Brutalne i brawurowe akcje oraz bezczelni przestępcy.

Loża niewiniątek – Michele Giuttari – E-Book

17,00 

Loża niewiniątek - Nowe śledztwo komisarza Michele Ferrara. Z przedawkowania narkotyków umiera dziewczynka, a w mieście popełnione zostają dwa zabójstwa. W tle toczy się walka o wpływy mafii narkotykowej. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Maestro – Geir Tangen

17,00 

Maestro – Norweskie miasto na wybrzeżu. Dziennikarz zapowiada wzięcie sprawiedliwości w swoje ręce i wykonanie wyroku na osobach uniewinnionych przez prawdziwy sąd. E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Młoda Krew – Wojciech Wójcik – E-Book

17,00 

Jakie tajemnice może skrywać tajna baza wojskowa na Pomorzu? Zimna wojna i mroczna tożsamość agenta „Josepha”. Szpiegowska batalia i jedna fotografia z tajnym agentem, na której Michael ze zdumieniem rozpoznaje swojego ojca. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Mortem – Łukasz Jarosz – E-Book

17,00 

Mortem - Powieść kryminalna dla dojrzałego odbiorcy o mocnych nerwach. Powieść ostra jak chirurgiczny skalpel, mocna jak policyjny taran i ciężka jak burzowa chmura. Mroczny kryminał sensacji. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Motywy osobiste – Aleksandra Marinina – E-Book

17,00 

Motywy osobiste - Za pragnieniem zemsty często skrywają się najciemniejsze pragnienia: żądza władzy, bogactwa oraz najbardziej dziwaczne ambicje. By odkryć motywy okrutnej zbrodni, należy sięgnąć w głąb tajemnic z przeszłości. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Nieostrożna Miłość – Robinson Peter – Audiobook

20,00 

Nieostrożna Miłość – Kryminał sensacyjny. Zespół inspektora Banksa otrzymuje nowe zlecenie na prowadzenia śledztwa dwóch morderstw. Dowiadują się również, że powrócił dawny wróg. Audiobooki E-Książka z lektorem. SŁUCHASZ i WIESZ!!!

Nieznajoma w domu – Shari Lapena – E-Book

17,00 
Nieznajoma w domu - Przykładna żona skrywa ogromną tajemnicę, ale nie ona jedyna. Jej mąż również nie powiedział żonie całej prawdy. Jest jeszcze najbliższa sąsiadka - ona też ma pewien sekret. Wszystkie te sprawy łączą się tworząc fascynującą i skomplikowaną sytuację. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Nikomu nie ufaj – Wojciech Wójcik – E-Book

15,00 

Nikomu nie ufaj ponieważ są takie tajemnice, które nie powinny zostać odkryte. Nigdy... „Nie ufaj nikomu” to powieść, która przykuwa do fotela. Bardzo dynamiczna, bardzo realna i bardzo niebezpieczna. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Nocny – Emily Barr – E-Book

17,00 

Nocny - Dziewczyna, która ciągle opowiada o swoim szczęśliwym związku wcale w takim nie jest. Małżeństwo może się po prostu ze sobą nudzić, albo mieć problemy, które przed sobą ukrywają. Lara postanawia to zmienić i zaczyna nowe życie, jednak napotyka na problemy. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

O krok za daleko – Christian Plowman – E-Book

18,00 

O krok za daleko to historia opowiedziana przez brytyjskiego policjanta. Poszczególne szczeble w drabinie pracy operacyjnej londyńskich policjantów. Bez oczarowywania czytelnika autor opisuje swoje prawdziwe doznania, również o wypaleniu zawodowym i depresji. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Oczy Eugena Kallmanna – Hakan Nesser -E-Book

17,00 

W szwedzkim miasteczku dochodzi do morderstwa, wzrasta również ksenofobia i rośnie w siłę nacjonalizmem. Skandynawski kryminał „Oczy Eugena Kallmanna” spełni oczekiwania niejednego wymagającego czytelnika to coś więcej niż kryminalna intryga. E-Książka E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Ostatni wyrok – Bartosz Grykowski – E-Book

18,00 

Ostatni wyrok - Podejrzane interesy, poważne nadużycia władzy i zadawnione spory w środowisku warszawskich prawników. Śledztwo dociera do brudnych urzędniczych interesów i spraw, o których niejedna rodzina wolałaby milczeć. E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Prezes – Stephen Frey – E-Book

15,00 

Prezes – to kulisy funkcjonowania korporacji zarządzających wielkimi pieniędzmi. Zbrodnia i misterny spisek korporacyjnym, odsłaniającym mechanizmy gigantycznych oszustw na Wall Street. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Robert Pruski Tom1-3 – Piotr Głuchowski – E-Book

16,00 36,00 

Wciągająca seria kryminalna z dziennikarzem i jednocześnie detektywem Robertem pruskim. W tle intrygi kryminalne, morderstwa i polityka z elementami sensacji. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Tamta dziewczyna – Erica Spindler – E-Book

18,00 

Tamta dziewczyna - Powieść kryminalna sensacyjna. Piętnastoletnia dziewczyna, która wiecznie kłamie. Okrutna zbrodnia i jeden świadek. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

W milczeniu – Erica Spindler – E-Book

17,00 

W milczeniu – Powieść kryminalna sensacyjna. Po śmierci ojca należy odpowiedzieć na dręczące i niewyjaśnione pytania. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

W obcej skórze – Sarah Hilary – E-Book

16,00 
W obcej skórze - Pierwszy tom cyklu z inspektor Marnie Rome to niepokojące studium przemocy domowej, które wciska w fotel. Pełnokrwiści bohaterowie zachwycą nie tylko wielbicieli kryminałów. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Wyklęty 48 – Dominik Kozar – E-Book

17,00 

Wyklęty 48 to intrygująca historia, barwna, inteligentna i przepełniona wielkimi emocjami. Siermiężne czasy stalinizmu w Polsce Ludowej. Stawką w tej grze jest władza w komunistycznej Polsce. Tymczasem giną kolejne kobiety, zamordowane w sposób, w jaki zabijał tropiony przed wojną seryjny zabójca działający w stolicy. Funkcjonariusze UB i MO są bezradni.

Wyrwa – Wojciech Chmielarz – E-Book

19,00 

Wyrwa to kryminał psychologiczny opowiadający o dwóch mężczyznach kochających jedną i tą samą kobietę. To także historia o splątanych uczuciach, o trudnej przyjaźni i o konsekwencjach życiowych błędów. Książka E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zabij ich wszystkich – Robert Ostaszewski – E-Book

17,00 

Zabij ich wszystkich to kryminał z zaplątaną fabułą śledczą i rozgrywającego się tu zła. Tajemnicza zbrodnia, której tropy przywołują na myśl mord rytualny. Pojawiają się też wątki z kradzieżą obrazów i szerzeniem okultyzmu. Sprawą zajmuje miejscowy nadkomisarz z ekipą. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zostawić ślad – Iwona Wilmowska – E-Book

15,00 

Zostawić ślad - Co może łączyć współwłaściciela piekarni, właścicielkę salonu piękności i dyrektora Muzeum Zabawek?. Dziennikarskie śledztwo. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!