Home » SENSACJE » Thriller

Wyświetlanie wszystkich wyników: 30

Amok Tom1-2 – David Moody – E-Book

15,00 26,00 

Amok, Wściekła Krew – Krwawy thriller. Brutalne morderstwa paraliżują społeczeństwo. Ludzkość przekroczyła granice niekontrolowanej nienawiści. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Anatomia spisku – Marcin Sobecki – E-Book

17,00 

Anatomia spisku - Nigdy do końca niewyjaśniony zamach na Jana Pawła II od wielu lat rozpala wyobraźnię badaczy i zwykłych śmiertelników. Ostatecznie przecież Ali Agca mógł być tylko narzędziem w rękach o wiele potężniejszych ludzi, a nie szalonym islamistą. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Bezwład – Jessika Barry – E-Book/Audiobook

18,00 22,00 

Bezwład kryje straszną tajemnicę, za którą można nawet zabić w świecie luksusu i pieniędzy. Prawdą, którą koniecznie należy odkryć, lecz czasami lepiej nie odkrywać prawdy. AUDIOBOOK z Lektorem. E-BOOK w pliku z treścią.

Ciało – Tess Gerritsen – E-Book

12,00 

Ciało - Do prosektorium trafia niezidentyfikowane ciało kobiety, której śmierć pozostaje tajemnicą. Lekarka sądowa prowadzi śledztwo. Akcja pełna napięcia i sensacji. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Cyklon – Przemysław Semczuk -E-Book

19,00 

Cyklon - Każda rodzina ma swoje tajemnice. Takie, o których pod żadnym pozorem się nie mówi i najchętniej zabiera ze sobą do grobu. Dwie siostry, które odnalazły się po latach próbują odkryć prawdę. Ślady prowadzą do czasów wojennych. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Druga Szansa – Katarzyna Berenika Miszczuk – E-Book

18,00 

Druga Szansa – Sensacyjny thriller w klimatach szpitala psychiatrycznego. Mocny thriller z pogranicza fantastyki i horroru. Niesamowicie frapująca historia, w której do samego finału, nic nie jest takie, jakim może się wydawać. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziecko Ognia – S.K.Tremayne – E-Book

18,00 

Dziecko Ognia to mrożący krew w żyłach thriller psychologiczny. Klimat tej książki jest bardzo tajemniczy i mroczny. Tutaj nic nie jest takie oczywiste i przewidywalne. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Igrając z ogniem – Tess Gerritsen – E-Book

16,00 

Igrając z ogniem - Thriller osnuty wokół utworu muzycznego skomponowanego w Wenecji. Magię muzyki starego walca kończy się przerażająco. Jaki jest związek pomiędzy dziwnym zachowaniem dziewczynki a nieznanym utworem muzycznym. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Infekcja – Tess Gerritsen – E-Book

14,00 

Infekcja  to przedstawione dramaty pacjentów szpitalnych, gdzie współpracownicy personelu przeprowadzają eksperymenty medyczne na starych pacjentach wszczepiając im hormony. E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Kłamstwo – Hesh Kestin – E-Book

16,00 

Kłamstwo to trzymający w napięciu thriller ukazujący portret izraelskiego systemu bezpieczeństwa. To zapadająca w pamięci historia ludzi stojących po obu stronach działalności terrorystycznej, którzy mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać. E-Książka E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Kości mojej siostry – Nuala Ellwood – E-Book

17,00 

Kości mojej siostry - Thriller psychologiczny o reporterce wojennej cierpiącej na głęboki uraz psychiczny, która nabiera przekonania, że odkryła zbrodnię na progu własnego domu. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Koszmary przeszłości – Erica Spindler – E-Book

16,00 

Koszmary Przeszłości - Kat uznana za główną podejrzaną, staje przed sądem i otrzymuje zarzuty. Aby odnaleźć mordercę wraca do miasteczka, gdzie nadal oplata tam sieć tajemnic i podejrzeń. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Mroczne Jezioro – Sarah Bailey – E-Book

19,00 

Mroczne Jezioro to też mroczny thriller psychologiczny. Miasteczko w górach i niespodziewane morderstwo nauczycielki. Ponure sekrety, które zawsze wychodzą z ukrycia. Nic tu nie jest tak oczywiste. A zakończenie zaskakujące. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Niedzielna dziewczyna – Pip Drysdale – E-Book

18,00 

Niedzielna dziewczyna to trzymający w napięciu thriller psychologiczny. Niepokojący i pełna mrocznego humoru a w tle przemoc seksualna. Próba zemsty za ujawnienie filmiku w sieci. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Nocny Film – Marisha Pessl – E-Book

17,00 
Nocny film opowiada o historii, w której nie ma ani jednego kłamstwa, ale nie ma też jednej prawdy. Mroczne śledztwo kobiety, która nocą rzuca się do opuszczonego szybu windy towarowej. Historia dziennikarza śledczego ogarniętego obsesją na punkcie zagadkowego zabójstwa. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Okrucieństwo – Scott Bergstrom – E-Book

18,00 

Okrucieństwo - Młoda kobieta zmieniająca swoją tożsamość, rozpoczyna własną krucjatę. Staje się twardą młodą kobietą, wymierzającą sprawiedliwość. Thriller trzymający w napięciu. E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Perfekcyjne kłamstwo – Minka Kent – Audiobook/E-Book

17,00 20,00 

Zaginięcie pewnej kobiety odsłania sieć tajemnic w pozornie spokojnym miasteczku, w którym wszyscy wiedzą o sobie wszystko. Skrywane sekrety ujawniają się dopiero po śmierci. Czy naprawdę znamy swoich najbliższych? E-Książka E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Pierwsza Żona – Erica Spindler – E-Book

15,00 

Pierwsza Żona – Szczęśliwa i entuzjastycznie nastawiona do przyszłości Bailey dowiaduje się, że jest łudząco podobna do pierwszej żony Logana, zaginionej w tajemniczych okolicznościach. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Pułkownik Dowbor VRIL – Hubert Kozieł – E-Book

15,00 

Pułkownik Dowbor VRIL – Fabuła historyczno-wojenna, II wojna światowa, nowa broń nowe wynalazki. Mocny thriller trzymający w napięciu. Nowa bron, nowe zjawiska. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Sam Dryden Tom1-2 – Patrick Lee – E-Book

24,00 

Sam Dryden – Żołnierz sił specjalnych i jego niebezpieczne przygody. Trzymające w napięciu sensacyjne intrygi kryminalne pełne emocji. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Sekta ViaTerra Tom1-4 – Mariette Lindstein – E-Book

18,00 19,00 

Sekta ViaTerra bestsellerowa seria o sekcie, która przez dwadzieścia pięć lat należała do Kościoła scjentologicznego. Mrożący krew w żyłach thriller o uwikłaniu w sektę. Trzymająca w napięciu powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia autorki, jej przynależność i ucieczka z sekty. E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Skazany na zło – Adrian Bednarek – E-Book/Audiobook

18,00 22,00 

Skazany na zło - Jedno wydarzenie. Jedna decyzja. Jeden błąd. I twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. Jedna błędna decyzja i stajesz się narzędziem w rękach przebiegłego, zwyrodniałego reżysera, który kieruje życiem. Audiobook z lektorem. E-Book w pliku z treścią.

Stephanie King / Tom1-2 – Rachel Abbott – E-Book

18,00 29,00 

Mroczny thriller psychologiczny, który stawia czytelnika przed koniecznością trudnego wyboru moralnego i mistrzowską charakterystyką postaci. Akcja toczy się we współczesnych czasach. Miłość morderstwo śledztwo i jedna osoba, która musi umrzeć. Co się wydarzy, kiedy ta stara gra dobiegnie końca? E-Książka E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Świętokradcy – William Ryan – E-Book

12,00 

Zmasakrowane ciała w ruinach cerkwi, rozpoczyna się śledztwo. Dochodzenie prowadzi na dno moskiewskiego półświatka z artystami i handlarzami dzieł sztuki. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Tak dobrze mnie znasz – A. J. Rich – E-Book

16,00 

Tak dobrze mnie znasz - Dramatyczna historia o manipulacji i fałszywych osądach. W jednej chwili ze spodziewanego romansu robi się kryminał. Zakochana dziewczyna zostaje uwikłana w morderstwo. E-Książka E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Wiem o tobie wszystko – Claire Kendal – E-Book

16,00 

Wiem o tobie wszystko – Wstrząsający thriller psychologiczny. Książka realistycznie opisuje to, przez co musi przejść osoba prześladowana. Lęk nie tylko wśród celebrytek, ale i wśród całkiem zwyczajnych kobiet, kiedy zastraszone i zagubione, rozpaczliwie szukają pomocy. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zapomniani – Ellen Sandberg – E-Book

18,00 

Zapomniani - Napisany z rozmachem thriller rodzinny o zbrodniach z niedawnej przeszłości, o których trzeba pamiętać. Poruszająca powieść historyczna z czasów Trzeciej Rzeszy połączona ze współczesną fikcyjną historią kryminalną. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zjazd absolwentów – Guillaume Musso – E-Book

18,00 

Zjazd absolwentów - Potajemny romans z nauczycielem filozofii oraz tajemnicze zniknięcie absolwentki uczelni. Trzej przyjaciele związani tragiczną tajemnicą morderstwa cały czas milczą. Po latach przy rozbiórce szkoły prawda musi wyjść na jaw. Nic już nie stoi na przeszkodzie. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zoe Bentley Tom1-2 – Mike Omer – E-Book

18,00 32,00 

Sensacyjny psychologiczny kryminał. Zoe Bentley nie jest agentką, która tworzy profile psychologiczne przestępców. Motyw seryjnego mordercy i osobiste, rodzinne problemy. Współczesna akcja kryminalna trzymająca w napięciu. E-Książka E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Żywi i umarli w Winsford – Hakan Nesser – E-Book

17,00 

Żywi i umarli w Winsford to opowieść o ucieczce od dawnego życia. O próbie rekompensaty. A także o rozpoczynaniu wszystkiego od nowa, mimo że nie ma się już nastu lat. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!