Home » ZDROWIE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dieta Proteinowa – Pola Majkowska – E-Book

12,00 

Dieta proteinowa to bogate kompendium wiedzy. Zestawienie najważniejszych informacji. Dowiesz się z niej, jak skutecznie przejść przez wszystkie fazy diety proteinowej. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dobre bakterie – Robynne Chutkan – E-Book

12,00 

Dobre bakterie informator autorstwa Robynne Chutkan, amerykańskiej gastroenterolożki, która w swojej książce „Dobre bakterie” opisuje przypuszczalny związek między chorobami immunologicznymi czy metabolicznymi a składem flory bakteryjnej jelit. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Schudnij bez diet – K. Pingot, A. Buchholz – E-Book

14,00 

Schudnij bez diet - Wyrzuć diety przez okno i odzyskaj równowagę życiową. Kult szczupłej wysportowanej sylwetki, osiągnięcie wymarzonej figury. E-Book E-książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Zakłamane jedzenie – dr. Hanna Stoińska – E-Book

16,00 

Obalamy mity zdrowego odżywiania. Pora dowiedzieć się, jak wygląda prawda o jedzeniu naszprycowaną chemią. Ta książka to żywieniowy demaskator. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Źródło Wiecznej Młodości – Peter Kelder – E-Book

10,00 

Źródło Wiecznej Młodości to styl i filozofia życia. Odmłodzony wygląd, regeneracja zdrowia, powrót sił witalnych, oto obietnica zawarta na kartach tej niezwykłej książki.  E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!