OSTATNIO DODANE

NAJNOWSZE PRODUKTY

Przedstawiamy najnowsze wystawione produkty

365 Obiadów – Lucyna Ćwierczakiewiczowa – E-Book

15,00 

365 obiadów - Współczesne wydanie klasycznej sztuki kulinarnej. Poradnik kulinarny autorstwa Lucyny Ćwierczakiewiczowej, królowej kucharek polskich. Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Adam – Agata Czykierda-Grabowska – E-Book

18,00 

Adam to prawdziwa zagadka. Piękne mazurskie jeziora stanowią piękne tło dla toczących się wydarzeń! Historia skrzywdzonego Adama oraz bezimiennej dziewczyny, która mocno chwyta za serce. Tajemnice prawdziwej miłości. E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Agent Aaron Falk Tom1-2 – Jane Harper – E-Book

18,00 32,00 

Agent Aaron Falk w serii kryminalnej. Rodzinne miasteczko i pogrzeb najlepszego przyjaciela. Śledztwo dotyczące śmierci przyjaciela, głęboko skrywa tajemnice a kłamstwa wracają ze zdwojoną siłą. Drugi tom to koszmarny wyjazd integracyjny pracowników pewnej firmy. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Alianci. Opowieści niepoprawne politycznie – Piotr Zychowicz – E-Książka

15,00 

Alianci - Wydanie specjalne z dodatkowymi materiałami. Kolejna część bestsellerowego cyklu "Opowieści niepoprawne politycznie". Po "Żydach", "Sowietach" i "Niemcach" przyszedł czas na "Aliantów". E-Książka plik z treścią .pdf. CZYTASZ I WIESZ!!!

Amok Tom1-2 – David Moody – E-Book

15,00 26,00 

Amok, Wściekła Krew – Krwawy thriller. Brutalne morderstwa paraliżują społeczeństwo. Ludzkość przekroczyła granice niekontrolowanej nienawiści. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Anatomia spisku – Marcin Sobecki – E-Book

17,00 

Anatomia spisku - Nigdy do końca niewyjaśniony zamach na Jana Pawła II od wielu lat rozpala wyobraźnię badaczy i zwykłych śmiertelników. Ostatecznie przecież Ali Agca mógł być tylko narzędziem w rękach o wiele potężniejszych ludzi, a nie szalonym islamistą. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Anioł z Auschwitz – Eoin Dempsey – E-Book

19,00 

Anioł z Auschwitz - Desperackie kroki w ratowaniu ukochanej miłości. Obóz koncentracyjny to miejsce mordu ale też odnalezienia swojej ukochanej. Christopher zmienia tożsamość, zaciąga się do SS i pracuje w obozie, gdzie ma nadzieję odnaleźć Rebekę. E-Book w pliku. CZYTASZ i WIESZ!!!

Apartament w Paryżu – Guillaume Musso – E-Book

16,00 

Sztuka jest kłamstwem, które mówi prawdę. Powieść‼ romantyczna charakteryzuje się zagadkowością, barwnością i emocjami w opisywanych wydarzeniach. Barwność w  tworzeniu dialogów i relacji pomiędzy bohaterami. E-Książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!