NAJWYŻEJ OCENIONE

PRODUKTY 5 GWIAZDEK

Produkty ze wszystkimi pozytywnymi opiniami

Twierdzenia w geometrii – Marcin Braun – E-Książka

9,00 

Książka przeznaczona jest dla uczniów gimnazjum i liceum.  Procenty Konstrukcje geometryczne Twierdzenia w geometrii. E-książka w pliku .pdf. Czytasz i Wiesz!!!

Wiolonczelista z Sarajewa – Steven Galloway – E-Book

15,00 

Powieść od której nie można się oderwać, wyśmienita i poruszająca o przetrwaniu walce z pokusą nienawiści, o niezłomności człowieka odwadze i wytrwałości złamanego miasta. O sile, z jaką muzyka kształtuje nasze człowieczeństwo. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Reguła przetrwania – Vitus B. Droscher – E-Book

15,00 

Reguła przetrwania – Sprawdź jak zwierzęta radzą sobie z niebezpieczeństwami. Książka opisuje tajemniczy świat zwierząt, porównując go z naszym światem ludzi. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Fabryka Oficerów – Hans Hellmut Kirst – E-Book

18,00 

Fabryka Oficerów to dziennik prowadzony przez kadeta niemieckiej akademii wojskowej. szkoła wychowująca i kształcąca w trybie przyspieszonym oficerów do służby na froncie. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Tamta dziewczyna – Erica Spindler – E-Book

18,00 

Tamta dziewczyna - Powieść kryminalna sensacyjna. Piętnastoletnia dziewczyna, która wiecznie kłamie. Okrutna zbrodnia i jeden świadek. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Rok próby – Kim Liggett – E-Book

17,00 

Rok próby – Wyobraź sobie świat, gdzie kobiety są całkowicie podporządkowane mężczyznom. Świat, w którym nastoletnie dziewczęta muszą walczyć o przetrwanie w imię wyzbycia się magii. Nastolatki są wybierane na żony, często wbrew swojej woli.. Świat, gdzie nawet sny są zakazane. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Aby ustawić ocenę produktu, przejdź do żądanej strony produktu i zostaw komentarz z maksymalną oceną 5 gwiazdek.