CZYM ZAJMUJEMY SIĘ W NASZYM SERWISIE

Nasz Serwis

Jesteśmy pierwszą firmą na rynku, która zajmuje się ratowaniem, odświeżaniem i odnawianiem książek. Nadajemy im nowe życie, ratujemy od zapomnienia. Uratowane dzieła zapisujemy w formacie cyfrowym jako e-Booki, Audiobooki lub jako zwykły tekst książki do czytania na komputerze.

Zbieramy odnajdujemy wykupujemy zniszczone i zapominane dzieła od osób, które pozbywają się takich przedmiotów, wyrzucają robiąc porządki. Zniszczone książki przepisujemy, audiobooki naprawiamy, przegrywamy na nowo, by wyglądały jak nowe i mogły służyć innym. Książki, które są bardzo zniszczone lub wyrzucane na śmietnisko, starannie przepisujemy, aranżujemy i zapisujemy w formie cyfrowej jako e-booki.

Dzięki naszym staraniom dużo książek dostaje nowe życie i może posłużyć innym. Znajdują się wśród nich stare książki, bestselery, białe kruki jak również nowości wydawnicze.

Przygotowanie e-książki zajmuje dużo czasu i jest pracochłonne, ale efekt końcowy jest oszałamiający, e-książki zostają zapisane w plikach cyfrowych i są dostępne w naszym serwisie.

Każdy egzemplarz jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z wielkim szacunkiem, ponieważ został napisany przez autora i wydany jako dzieło artystyczne. Szanujemy każdy artykuł, każdy wydany egzemplarz książkowy. Nie pozwolimy zapomnieć o żadnej książce.

Wszystkie nasze zbiory pochodzą z różnych znalezisk, zostały odkupione od właścicieli lub nabyte na aukcji. Nabywamy od osób, które nie szanują audiobooków i książek i szybko je niszczą. My mamy na to sposób aby je uratować.

Jest to zarazem jedyny serwis, gdzie możesz w najniższych cenach nabyć swoje wymarzone książki w postaci e-książki, e-booka lub audiobooka. Dokładamy wszelkich starań by wszystkie dzieła wyglądały i niczym nie różniły się od oryginalnych. Prosimy o docenienie naszych starań, a my zapewniamy najniższe ceny w sieci.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami ukończonymi, jest ich pokaźna ilość. Polecamy – każdy znajdzie coś dla siebie. Udowadniamy, że e-booki i audiobooki są dobre dla każdego!

Nasz Serwis

PRZED

CD N
CD N1

NASZA PRACA

WomanComputer

NASZ EFEKT

Audiobook E-book