POLECANE WARTE UWAGI

POLECANE PRODUKTY

Produkty oznaczone jako prezentowane w panelu administracyjnym

Bokser z Auschwitz – Marta Bogacka – E-Book

18,00 

Bokser z Auschwitz jest to biografia znakomitego polskiego boksera. Tadeusz Pietrzykowski w niemieckim obozie koncentracyjnym był uznawany za Mistrza Wszechwag. Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak. E-książka E-book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Cień Sułtana Tom1-3 – Maria Paszyńska – E-Book

18,00 49,00 

Cień Sułtana to wyprawa Imperium Osmańskiego na Europę. Napisana z rozmachem, niezwykle plastyczna, porywająca opowieść. Doskonałe połączenie historii i fikcji literackiej, świat kogoś kto, pomimo wysokiego stanowiska, jest tylko niewolnikiem, z oddaniem służącym Imperium.

Czas Burz – Tom1-3 – Charlotte Link – E-Book

19,00 46,00 

Niezłomna miłość i siła charakteru kobiet, które muszą się zmierzyć z przeciwnościami losu, trudną miłością i własnym słabościami. Na tle ważnych wydarzeń historycznych rozgrywają się losy kobiet z rodziny Dombergów, które walczyły o swoją pozycję w świecie, uczyły się nawzajem od siebie, czasem sobą pogardzały.

Czerń i purpura – Wojciech Dutka – E-Book

18,00 
Czerń i purpura to opowieść oparta na faktach. Miłość młodego esesmana do żydowskiej więźniarki i przerażające piekło Auschwitz. W takich warunkach zrodzi się jedna z najbardziej poruszających i niezwykłych historii miłosnych czasów Holocaustu. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dziecko z Auschwitz – Lily Graham – E-Book

19,00 

Dziecko z Auschwitz - Rozdzierająca serce historia przetrwania. Poruszająca opowieść, która dowodzi, że życie i śmierć zależą od przypadku, a szczęście można odnaleźć nawet w najstraszliwszych czasach. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Feliks Corvus Tom1-3 – Geraint Jones – E-Book

18,00 49,00 

Realistyczne opisy brutalnych walk, rozpacz i determinacja, krew i pot, wola przetrwania i odpowiedzialność za towarzyszy broni – ta trzymająca w napięciu powieść pokazuje, że prawa wojny i los szeregowego żołnierza – bez względu na epokę – są uniwersalne. Za Rzym, za towarzyszy broni! E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Grzechy Mafii Porachunki – Magdalena Winnicka – E-Book

19,00 

Grzechy Mafii - Sensacyjna akcja przeplatana miłością. Zakochany mafioso walczy o swoją żonę. Ona dowiaduje się o jego mafijnej przestępczości, chce o nim zapomnieć i poznaje innego. Mafioso jednak walczy o swoją wybrankę. E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Kartagińskie Ostrze – Wojciech Dutka – E-Book

18,00 

Opowieść o życiu młodego Greka, który staje się niewolnikiem, gladiatorem, wyzwoleńcem, zajadłym wrogiem Rzymu, kochankiem pięknej etruskiej dziewczyny. Grek, który bierze udział w spisku mogącym zmienić oblicze świata. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Aby oznaczyć produkt jako polecany, przejdź do Pulpit > Produkty. Znajdź produkt, który chcesz wyróżnić, i kliknij wyróżnioną gwiazdkę.