Jesteś tutaj: Strona główna Polityka prywatności

Polityka Prywatności

Właścicielem strony internetowej ehey.pl jest firma Ehey, która jest zarządcą Twoich danych osobowych. Niniejsza Zasady prywatności określa, w jaki sposób obrabiamy informacje gromadzone na stronie ehey.pl, a także wyjaśnia powody, dla których musimy zbierać określone dane o użytkowniku. Dlatego przed startem korzystania ze witryny ehey.pl zapoznaj się z niniejszą Polityką Prywatności. Dbamy o Twoje dane osobowe i deklarujemy do gwarancji ich poufności i ochrony.

Zbierane przez nas informacje osobiste:

Kiedy wkraczasz na stronę ehey.pl, automatycznie zbieramy pewne informacje o Twoim urządzeniu, w tym informacje o Twojej przeglądarce internetowej, adresie IP, czasie oraz niektórych plikach cookie zainstalowanych na Twoim sprzęcie. Ponadto, podczas przeglądania witryny, zbieramy informacje o indywidualnych witrynach lub towarach, które oglądasz, jakie strony lub frazy wprowadzone w wyszukiwarce przekierowały Cię na naszą Stronę oraz o tym, w jaki sposób z niej używasz. Te informacje zbierane automatycznie określamy mianem "Danych o urządzeniu". Dodatkowo, możemy gromadzić dane osobowe, które nam dostarczysz (w tym, na przykład, imię, nazwiska, adres, dane płatnicze itp.) na etapie rejestracji, aby umożliwić wykonanie kontraktu.

Dlaczego obrabiamy Twoje dane?

Naszym nadrzędnym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa danych konsumentów / użytkowników, dlatego też możemy obrabiać jedynie limitowane dane, tylko w takim zakresie, w jakim jest to absolutnie konieczne do utrzymania działania Witryny. Dane zbierane automatycznie są używane jedynie do identyfikacji możliwych sytuacji nadużyć oraz do sporządzania danych statystycznych dotyczących użytkowania z naszej Strony internetowej. Wspomniane statystyki nie są gromadzone w sposób pozwalający na identyfikację określonego użytkownika. Możesz odwiedzić naszą Stronę internetową bez potrzeby ujawniania nam swojej identyfikacji lub udostępniania jakichkolwiek informacji, na podstawie których ktoś mógłby zidentyfikować Cię jako konkretną, identyfikowalną osobę. Jeśli jednak zechcesz skorzystać z niektórych funkcji Witryny, lub chcesz otrzymywać nasz newsletter, lub podać inne informacje poprzez uzupełnienie formularza, możesz podarować nam swoje dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię, nazwisko, miasto w którym mieszkasz, firmy, organizacja, numery telefonu. Możesz zrezygnować z udzielania nam swoich informacji osobistych, jednak wówczas możesz nie być w stanie skorzystać z niektórych opcji Witryny. Na przykładzie, nie będziemy mogli wysyłać Ci naszego Newslettera lub nawiązać z Tobą kontakty prosto na Stronie. Użytkownicy, którzy nie są przekonani, które dane są obowiązkowe, mogą skontaktować się się z nami pisząc na adres biuro@ehey.pl.

Twoje uprawnienia:

Jeśli jesteś obywatelem Unii Europejskiej, przysługują Ci następujące prawa związane z Twoimi danymi osobowymi:

  • Prawo do uzyskania informacji.
  • Prawo dostępu do informacji.
  • Uprawnienie do korekty danych.
  • Uprawnienie do usunięcia danych.
  • Prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
  • Uprawnienie do zastrzeżenia sposobu przetwarzania danych.
  • Prawo sprzeciwu.
  • Prawa odnoszące się do automatyzacji podejmowania decyzji i tworzenia profilu.

Jeśli pragniesz skorzystać z tego prawa, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższych danych kontaktowych. W dodatku, jeśli jesteś obywatelem Unii Europejskiej, zaznaczamy, że informacje o użytkowniku mogą być przetwarzane w celu realizacji możliwych umów z nim podpisanych (np. w przypadku złożenia zamówienia za pośrednictwem Strony) lub w celu realizacji naszych słusznych działań biznesowych wymienionych powyżej. Dodatkowo należy mieć na uwadze, że informacje o użytkowniku mogą być przekazywane poza granice Unii Europejskiej, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Linki do innych stron

Na naszej Witrynie internetowej mogą znajdować się łącza do innych witryn, które nie stanowią naszej własności ani nie są przez nas nadzorowane. Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za inne strony internetowe ani za ich działania związane z ochroną prywatności. Z tego wniosku motywujemy do świadomego opuszczenia naszej strony i zapoznania się z zasadami ochrony prywatności każdej strony internetowej, która może zbierać dane osobowe.

Ochrona danych:

Zapewniamy bezpieczeństwo danych udostępnianych przez użytkownika na serwerach komputerowych w kontrolowanym środowisku, zabezpieczonym, ochronionym przed dostępem osób nieuprawnionych, użyciem lub ujawnieniem. W ramach kontroli i nadzoru stosujemy odpowiednie zabezpieczenia administracyjne, techniczne i fizyczne w celu ochrony przed dostępem osób nieuprawnionych, użyciem, zmianą i rozpowszechnieniem danych osobowych. Nie jesteśmy jednak w stanie gwarantować ochrony transmisji danych przez sieć internetową lub bezprzewodową

Dyskrecja informacji wynikających z przepisów prawa:

Jakiekolwiek informacje, które zbieramy, używamy lub otrzymujemy, zostaną opublikowane, jeśli jest to zgodne lub zgodne z prawem, np. w celu wywiązania się z wezwania do sądu lub analogicznego postępowania prawnego oraz kiedy, gdy w dobrej woli uznamy, że opublikowanie jest konieczne w celu ochrony naszych praw, Twojego poczęstowania lub poczęstowania innych osób, odsłonięcia oszustwa lub w odpowiedzi na wezwanie organów rządowych.

Dane kontaktowe:

Jeżeli życzysz sobie się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji na temat tej Polityki Prywatności lub w dowolnej sprawie mającej związek z Twoimi prawami i informacjami osobistymi, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@ehey.pl.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
credits by ehey