Regulamin Serwisu

Serwis internetowy EHEY funkcjonujący pod adresem https://ehey.pl

.

Warunki Ogólne

Serwis działa na bazie internetowej, wszystkie informacje przekazujemy wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Wszystkie udostępniane produkty są używane po gruntownej renowacji i odnowie. Opracowane i zaaranżowane na nowo do powszechnego użytku. Książki przepisane z zachowaniem własnej treści, dla utrwalenia zapisane cyfrowo.

 1. Informacje znajdujące się na stronach internetowych Serwisu Internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, są zaproszeniem do zawarcia umowy. Klient, składając zamówienie za pomocą środków dostępnych na internetowych stronach Sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie towaru i Regulaminie.
 1. Klient, zamierzający nabyć towar inny niż Pliki, może składać zamówienia za pośrednictwem strony internetowej: https://ehey.pl – 24 godziny na dobę we wszystkie dni tygodnia.
 1. Klient, zamierzający nabyć towar w Pliku, może składać zamówienia za pośrednictwem strony internetowej: https://ehey.pl – 24 godziny na dobę we wszystkie dni tygodnia.
 1. Nabycie towaru może nastąpić po zarejestrowaniu się – w przypadku nowego Klienta, lub zalogowaniu – w przypadku Klienta, który ma już konto Klienta w naszym Serwisie.
 1. Nabywając wybrany towar należy wprowadzić dane niezbędne do realizacji zamówienia: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, wybrany sposób wysyłki towaru i płatności.
 1. Większość naszych produktów pochodzi z renowacji, naprawy, bezpośredniego przepisywania. Produkty otrzymują nową formę zapisu cyfrowego.

Nabycie Produktu

 1. Nabycie pliku wirtualnego – do pobraniu następuje po dokonaniu wpłaty. Plik należy ściągnąć bezpośrednio ze strony serwisu. Dokonanie tej czynności leży po stronie klienta.
 1. Nabycie towaru rzeczywistego – fizycznego, zostanie wysłane na adres nabywcy po zaksięgowaniu wpłaty.

Dostawa

 1. Pliki wirtualne do ściągnięcia następuje automatycznie, dokonuje tego nabywca
 1. Towar nabyty fizyczny zostanie wysłany pod wskazany adres po zaznaczeniu i wybraniu dowolnej metody przesyłki towaru.

Zwroty

 1. Pliki wirtualne do pobranie nie podlegają zwrotowi ani reklamacji.
 1. Towar nabyty fizyczny może podlegać zwrotowi w ciągu 14 dni w nienaruszonym stanie z zachowaniem wszystkich plomb gwarancyjnych. Na zwrot należy wypełnić odpowiedni dokument zwrotu z uzasadnieniem, na koszt własny.

Dane Prywatności

 1. Dane prywatności zamieszczone są w Polityce Prywatności naszego serwisu.

Zapisy mogą ulec zmianom.