PRODUKTY W PROMOCYJNYCH CENACH

PRODUKTY NA WYPRZEDAŻY

Produkty z obniżonymi cenami sprzedaży

Saga Walhalli Tom1-3 – Snorri Kristjansson – E-Book

17,00 39,00 

Saga Walhalli to saga o Wikingach. W sercu tej opowieści o wikingach jest Bitwa. Dwuręczne topory szatkujące ciała. Krew płynąca ulicami miasta. Drakkary tnące fale. Modły wznoszone do starych bogów. Bohaterowie, zdrajcy – w obliczu ostrza wszyscy są równi. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Troja Tom1-3 – David Gemmell – E-Book

17,00 39,00 

Troja – Trylogia osadzona w starożytnym świecie. Miasto skarbów i herosów, ukochane przez bogów. Bohaterowie odpływają do krainy na zachodzie, a opowieści o ich heroicznych czynach pozostaną tylko w legendach. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Opowieści celtyckie Tom1-4 – Karolina Janowska – E-Book

18,00 54,00 

Opowieści celtyckie to przygody Galvina – dorastającego Celta, który ma zjednoczyć podzieloną Galię, oraz Juliusza Cezara – ambitnego rzymskiego polityka, który marzy o zdobyciu sławy i potęgi. Gdy twój przeciwnik jest naprawdę potężny, bądź gotowy poświęcić coś więcej niż własne dobre imię.

Czas Burz – Tom1-3 – Charlotte Link – E-Book

19,00 46,00 

Niezłomna miłość i siła charakteru kobiet, które muszą się zmierzyć z przeciwnościami losu, trudną miłością i własnym słabościami. Na tle ważnych wydarzeń historycznych rozgrywają się losy kobiet z rodziny Dombergów, które walczyły o swoją pozycję w świecie, uczyły się nawzajem od siebie, czasem sobą pogardzały.

Bramy ze złota Tom1-5 – Michał Gołkowski – E-Book

18,00 59,00 

Bramy ze złota – Siedmioksiąg Grzechu. Z mętnej, czarnej wody wyłania się świątynia na bagnach. Opowieść o przelewie krwi walkach i zbroi rycerskiej. Nadchodzi ostatnia walka. Od teraz historia Hatwaretu i Messembrii zaczyna toczyć się nowym torem, przerażającym i niezrozumiałym. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Dożywocie Tom1-3 – Marta Kisiel- E-Book

17,00 34,00 

Dożywocie – Fantastyczny świat i mroczne fantasty to klasyczna opowieść grozy. Opowieść dziejąca się na granicy rzeczywistości i krainy magicznej. Codzienność życia zyskuje wymiar absolutnie niecodzienny i ukazanie nieco inną rzeczywistości. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Owoc Granatu Tom1-4 – Maria Paszyńska – E-Book

19,00 59,00 

Owoc Granatu to powieść historyczna w bardzo dobrym wydaniu oparta na faktach o tułaczych wojennych losach Polaków z Kresów Wschodnich. Opowieść o losach kobiet od czasów przedwojennych do PRL-u. Czy w nowych czasach kobiety odnajdą spokój i szczęście? E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Pierwszy Raz Tom1-3 – Agata Czykierda-Grabowska – E-Book

18,00 36,00 

Dobra, lekka lektura młodzieżowa, przy której naprawdę miło można spędzić czas. Dziewczyny zwalczają w sobie niechęć do chłopaków i łudzą się, że ich uczucia to nic poważnego. Rozpoczyna się prawdziwa gra i tworzy się prawdziwe uczucie. Lecz czy miłość jest wstanie wybaczyć wszystko? E-książka E-Book w plik z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Teatr Węży Tom1-5 – Agnieszka Hałas – E-Book

16,00 59,00 

Wkraczacie w świat przesycony magią, posępny i fascynujący. Fantastyka, magia mroczna intrygująca pełna szczegółów, z pełnokrwistymi postaciami i przemawiającą do wyobraźni społecznością. Fantastyczny cykl powieściowy o świecie Zmroczy. E-Książka E-Book pliki z treścią. CZYTASZ i WIESZ !!!

Seria Mafijna Tom1-2 – K.N. Haner – Audiobook

32,00 

Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie. Audiobook E-Książka z lektorem. SŁUCHASZ I WIESZ!!!

Zapomniany Legion Tom1-3 – Ben Kane – E-Book

18,00 36,00 

Zapomniany Legion - Powieść historyczna, której akcja ma miejsce w czasach upadku republiki, osadzona została w I wieku p.n.e. Porywająca akcja, nieprzewidywalna fabuła i niezwykła panorama starożytnego świata. Dzieje i bohaterstwo rzymskich legionistów. E-Książka w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!

Robert Pruski Tom1-3 – Piotr Głuchowski – E-Book

16,00 36,00 

Wciągająca seria kryminalna z dziennikarzem i jednocześnie detektywem Robertem pruskim. W tle intrygi kryminalne, morderstwa i polityka z elementami sensacji. E-Książka E-Book w pliku z treścią. CZYTASZ i WIESZ!!!